Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 600-1100kcal és 10000lépé...

Napi 600-1100kcal és 10000lépés +heti 4 alkalom kardiózással mennyi idő alatt tudok lefogyni 8 kilót?

Figyelt kérdés

általában nem tudok többet enni mint napi 6-800kcal, de van hogx megcsúszik és 1100zat is elérem

már 1 hete csinálom ezt az életmódot

165cm 59kg



dec. 17. 17:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha éhezéssel még fogyni akarsz (így is sovány vagy), akkor vagy testképzavarod van (irány az orvos) , vagy a szokásos "kövér vagyok" provokációt látjuk. Napi 600 kalória az éhezés, és testrombolás. Szólj anyádnak.
dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

ma is 600 kcalt ettem es nem vagyok ehes

provokalni meg nem akarok senkit

dec. 17. 18:07
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, mert úgyis visszahízod.


1200 kalória alatt éhezel, pont. Hogy nem vagy éhes, mert szétbrmolod a hormonháztartásodat, egy dolog.


Mindegy, nem magyarázom, úgysem érted, mert beteg vagy fejben.

dec. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, hol olvastad azt, hogy így kell fogyókúrázni?


Remélem tisztában vagy azzal is, hogy hosszú távon ez az életvitel komoly egészségkárosító hatással fog járni, pl. menstruáció kimaradás, hajhullás, körömtöredezés, különböző vitaminhiányok..stb.

dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

1 kiló zsír ~7000 kalória

Heti fél kg zsírvesztéshez kell napi 500 kalóriás deficit. 500*7 = 3500. 3500 pedig 7000-nek a fele.

1 kg zsírvesztéshez pedig értelemszerűen 1000 kalóriás deficit kell.

A többit számold ki Te.


Legalábbis a matek szerint így működik. Azonban a valóság kicsit másabb. Nem fogsz tudni napi 1000 kalóriát enni, mellé 10.000 lépést összehozni anélkül, hogy ne kaparnád a falat a nap végére és ne ennéd túl magad a 2. hét után és ne vinnének el kórházba, utána pedig pszichológushoz az evészavaroddal.


Pszichológust keress fel, még talán nem késő.

dec. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem pont ezekkel a kondíciókkal kezdtem neki a fogyásnak, kb ennyit is mozgok, talán leheletnyivel többet. Én napi 1700-1900 Kcal-t eszem és így is fogyok heti fél kilót. Neked is ezt ajánlom, mert ezt így fenntartható és egészséges. Ráadásul alig van felesleged, akkor meg minek rohanni? :) Hidd el hogy jobban jársz hosszú távon egy óvatosabb tempóval.

De a kérdésedre válaszolva: kb 7700 Kcal 1 kg zsír. Ha mondjuk azt vesszük hogy 1000-et eszel egy nap és kb 2400-at égetsz (ugye hasonlóak a kondícióink, így magamból indulok ki), akkor az napi 1400 Kcal mínusz. Ez azt jelenti, hogy 5-6 nap alatt fogysz egy kilót. Ez így leírva jól hangzik, de tényleg fenntarthatatlan és egészségtelen....

dec. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyél normálisan, legyél kalóriadeficitben, minimum tartsd az 1400kalóriát kérlek mert ez így nem lesz jó egészségügyileg sajnos.166cm vagyok és 60kg terhesen.Egyébként 52kg voltam terhességem elött és irtó véznának tartottam magam xxs-es nadrágot hordtam.Neked nincs szükséged ennyit fogyni.Tökéletes vagy így higyj nekem aki 52kilós volt.
dec. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Hogy az istenbe találtad ki, hogy 165 centisen 51 kilónak kell lenni? Ez úgy mégis hogy jött? A jelenlegi súlyoddal tökéletes vagy! 600 kcal-val kórházban szokás fogyasztani 300 kilósokat!
dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

#2 nem vsgy éhes de a tested éhezik csak nem tud veled ordítani és szolni hogy egyel tobbet. De ennek az lesz a kovetkezmenye hogy kb egy honapon belul annyira ki lesz ehezve hogy nem fog funkcionalni rendesen, csokkenti a sajat kaloriaszuksegletet es eloszor csak megall a fogyas aztan ha ennel a kalorianal picit is tobbet eszel, hizol.

Hiaba hiszed azt hogy ezt most nilyen jol kitalaltad hogy gyorsan fogyj.

dec. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Csak úgy mondom hogy en 66 kilos 158 centis lanykent amikor 1200 kaloriat ettem akkor minden bajom lett tole, vernyomas, hormonok stb. Sok orvost vegigjartam mire kiderult hogy ez a baj. Pedig en jol ereztem magam es azt hittem hogy nem ehezek. Kozben a testem meg 2 honap alatt tonkrement es itt vagyok 3 evvel kesobb, azota szep lassu utemben lefogytam es tartom is es a bajaim meg mindig megvannak amik a tul keves kaloriatol voltak es konkretan eletem vegeig gyogyszert kell szednem rá.

Szóval nem buli egy kis fogyásért így kockára tenni az egészseged

dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!