Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez az ütem normális?

Ez az ütem normális?

Figyelt kérdés

01.01 76.7

01.02. 75.7

01.04 74.8

01.05 74.5


Kalóriát számolok kb 1400 (+-50) de beteg vagyok es konkretan csak enni állok fel. Semmi más mozgás.


158 cm 25N


jan. 5. 13:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne napról napra számolgasd tízedesjegyre pontosan a súlyodat, mert amikor egyik nap több lesz, mint előző nap pár dekával, akkor pánikrohamod lesz. A fogyás nem napról napra történik, hanem inkább két hétről két hétre. Ha kalóriadeficitben vagy, akkor biztosan fogyni fogsz, nyugi.
jan. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez három nap, kb. semmit nem jelent. Ez úgysem megy ilyen gyorsan hosszú távon, ne is számíts rá, de ha menne, akkor valami súlyos betegség lenne a háttérben, ami miatt konkrétan sorvadsz.


Ez egyelőre csak vízveszteség stb., nem zsír. Ha beteg vagy, akkor meg ne stresszeld még jobban azzal a szervezetedet, hogy alig adsz neki energiát, ráérsz később is sanyargatni, ha már ez a célod, előbb gyógyulj meg. Addig is inkább olvass utána a fenntartható fogyásnak.

jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!