Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyire normális hogy napi...

Mennyire normális hogy napi 300 calt eszem, és mégsem vagyok sosem éhes?

Figyelt kérdés

Mindig nagyon vékony voltam, akármennyit ettem, egy pár hónapja újra fogyózni kezdtem de olyan jó zabpelyhes receptet találtam, amitől egész napra jól lakom, nem is kívánom az ételt. Hétvégente viszont azt eszem amit akarok, akkor általában 2-3ezer calt/nap.

Mennyire normális ez?



2023. szept. 6. 17:23
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
177cm vagyok /45,2kg.
2023. szept. 6. 17:24
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Korosan sovany vagy, szedd ossze magad, itt max a hizo kura jatszik nem a fogyokura! Ha alapbol ilyen testalkatod lenne akkor is hiznod kene, de hogy te ugygondolod ebbol dietazni fogyni kell…. Pszihologus azonnal, anorexia… 300cal al csak azert nem vagy ehes mert az agyad ezt diktalja.

Mutasd mar meg nekem legyszi azt a receptet amitol te nem vagy ehes.

Kezdj el enni, mert a korhaz szelen tancolsz. Ha kiskoru vagy, orvos meglat, be is utal egybol

2023. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Normális. Nincs semennyi testtudatod tehat agy-izom (agy-szervek) kapcsolst ezert a tested nem tud jelezni hogy mennyire ehezik. Ezen dolgozni kell hogy észrevedd a tested jelzéseid és tudd értelmezni.
2023. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Szoval normalisnak normalis de nem egeszseges se ilyen keveset enni se a tested ha nem jelzi hogy ez keves
2023. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
csinald csak tovabb, hamarosan berakjak a kis csovet amin taplalnak teged mindenfele tapanyaggal mert ugy lesovanyodtal. Lehet egyebkent tenyleg mar az lenne a legjobb...
2023. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
29%

Biztosan nem 300kcal-t eszel egy nap.

Az már krónikus lenne, korházban lennél ha mindennap ezt csinálnád magaddal.

Elájulnál, meg ilyesmi, semmit se tudnál csinálni olyan gyenge lennél egy idő után.

2023. szept. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

6


de tudna, aludna egesz nap mert semmit nem tud csinalni.

2023. szept. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
És akkor még engem ba.szogattok, hogy 1400 kcal éhezés 😂😂
2023. szept. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

De, tudna, én is éltem 3-400 kalórián egészen sokáig (35 kilóig).


Éhségérzeted azért nincs, mert a szervezet többé nem termeli az ahhoz szükséges hormonokat, hiszen minek? Úgysem eszel.


Amúgy még 2-3 kiló mínusz és összeesel vagy meghalsz.


8-as, 1400 kalória valóban éhezés.

2023. szept. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
300 cal= 0,3 kcal. Nem normális
2023. szept. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!