Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, másfél hónapja kezdtem el számolni a kalóriákat és mellette sportolok is. 1400 kalóriát viszek be egy nap és heti öt alkalommal edzek három nap 1 órát biciklizek és utána súlyzózok a maradék két napon pedig aerobikozok 30-40 percet.

Sajnos a mérleg nem mutat nagy különbséget mindössze 2 kg-ot. Mit csinálhatok rosszul? Kb 15-20 kg súlyfelesleg van rajtam.


febr. 16. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás javasolt mértéke 2-3 kg havonta. Ha biztos vagy benne, hogy ennél lassabb a súlyvesztésed, akkor kicsit csökkentsd a kalóriabevitelt!
febr. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem meg nem eszel eleget. Paradoxonnak tűnik, de a fogyáshoz is enni kell.
febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hány kilós súlyzókkal edzel?
febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden tökéletes ha alacsony lány vagy. Ha férfi vsgy magasabb akkor kevés a kalória.

A 2 kg fogyás pedig szuper ütem főleg ha csak 15 kg van rajtad. Ilyen a fogyás. Lassú.

febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mennyi szénhidrátot eszel. Legalább 120 g legyen naponta.
febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam, fehérjére gondoltam 😅
febr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Másfél hónap alatt 2 kg ideális fogyás. Inkább örülj neki
febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Nem értitek a kérdés lényegét..


A problémája nem azzal van, hogy ennyit fogyott, hanem azzal, hogy 1400 kalórián többet várt.


Kérdező:

Lehet, hogy elszámolsz valamit, de az is lehet, hogy mindent jól számolsz, de ennyi az annyi.. Genetika nagy szerepet játszik sajnos ebben. Van, aki 0 mozgással simán ehet 3000 kalóriát mindenféle gond nélkül, és van, akinek muszáj lemennie nagyon kalóriákban, hogy fogyni tudjon.


Ez ilyen "Ezt dobta a gép." kategória sajnos.

febr. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!