Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nem bírom ki, hogy ne gyek...

Eszter12345 kérdése:

Nem bírom ki, hogy ne gyek édességet egy nap, de nyárra le szeretnék fogyni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Jelenleg 162cm magas vagyok, 54kg. Régebben 49-50kg voltam és nagyon szerettem a testemet, karácsonykor minden megváltozott és felhíztam pár kilót, hogyan tudnám ezt a pár kilót leadni 3 hónap alatt úgy, hogy ne csak egy ideiglenes gyors fogyás legyen belőle, hanem akár egy új életstílus?

Minden nap kb késő délután felé falásrohamaim szoktak lenni, mindig a csokik és gumicukrok után sóvárgok. Pedig rendesen eszem napi 3x.

Miután jól telezabáltam magam minden egészségtelen cukorbombával mindig bűntudatom van és szégyellem magam, hogy ennyire nem tudom kordában tartani a testemet.

Kérlek, segítsetek!



márc. 8. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
14%

Szia! Az én nevem is Eszter, én 166 cm és 56 kg vagyok. Sokáig (nagyon sokáig) én sem bírtam lefogyni, de a dolog mostmar két hete tart.

Szerintem legelső lépésben ne az életstílusodon próbálj változtatni, ha falási rohamod van, hanem az akaraterődet növeld, motivációdat erősítsd. Minden fejben dől el.


Egyébként nincs is szükséged fogyasra, de ha nagyon akarsz, akkor sportolj, és kevesebb édességet egyél.

márc. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Szintén Eszter vagyok (ezek szerint fontos :)) )

Itt az ételhez való hozzáállásod nagyon rossz és ez egy kezdődő falászavar. Ha az étkezés bűntudattal jár, az már egy pszichológiai probléma, egy szakembernek meg kellene hallgatnia.

Egyébként vannak egészséges nasik, amik beleférhetnek akár naponta is a kalóriakeretedbe. A kalóriabázis.hu segít kiszámolni az értékeidet.

márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell fogynod egy dekát sem, de ezt engedjük el.
márc. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Nem kell fogynod, legfeljebb formálódnod. A testsúlyod így jó, ahogy van.
márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
Ne idegesitsetek már. 166cm vagyok 52kgval vézna voltam most vagyok 56 terhesség után és mindent megteszek hogy rajtam maradjon. Hova a fenébe akartok már fogyni? Fontos az xxs -es gatya vagy mi?
márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

1. Teljesen normális a súlyod, egy grammot se kell fogynod.

2. Az édességevést tedd át ebéd utánra. Legyen az a desszert. Én is ezt csinálom, ebéd után méhészek 1-2 kocka csokit, vagy mást, de utána már nem eszek édességet.

3. Minden fejben dől el!

4. Ha bűntudatod van, keress fel egy pszichológust!

5. Mozogj többet, hogy izmosodj, formásodj és végezz súlyzós edzést is!

márc. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Egyél napi 4szer. 3-4 órankent. Reggelire és ebédre a legtöbbet. Így elkerülheted a falásrohamokst. Egyél edesseget is amikor.megkívánod. egyetlen kocka csokit lassan elmajszolva. Vsgy egyetlen darab oreot stb.


Egyél sok zöldséget, napi minimum 30 dekat. Akkor sokáig jóllaksz

márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Végigsöpört a lepontozó hadsereg a kommentszekción

....

#5

márc. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Èn ma reggel 9-órakkor bevettem egy Adipex-P ès nem voltam èhes aztán 15-óra elött kell a másodikat bevettem.



Nagyon durván elnyomja az èhsèget egyáltalán nem korgot ma a hasam ès nincs nyálam szárad a szám. Hálistennek nem kamu volt.


Ès azon kivül hogy nincs nyálam nincs másik mellèkhatás.


Én azért rendeltem mert èn sem bírtam megálni hogy ne faljak. Ès fotózásra járok nem engedhetem meg magamnak a felesleget. Holnap 1 szemet fogok csak mert a 2 szem az sok

márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Darius- ***** válasza:
100%
Sportolj
márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!