Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A nőnapot és nemrég a Valentin...

A nőnapot és nemrég a Valentin-napot hogyan illesztettétek be a fogyókúrátokba?

Figyelt kérdés
Kértétek a párotokat, hogy ne adjanak csokit, vagy elfogadtátok és nem ettétek meg, vagy ettetek belőle gondosan számolva a kalóriát, hogy beleférjen a napi (heti) keretbe?

márc. 9. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Egyetlen napon szerinted mi múlik?
márc. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Mi nem tartjuk ezeket, de amúgy én megkértem a férjem, hogy ne adjon.


Nálam sajnos az a helyzet, hogy könnyebb teljesen kiiktatni a csokit, mint mondjuk egy dobozt beosztani. Szóval ha eszek egy darabot, akkor elszabadul a pokol :) az nem zavar h van a kamrában (mert a férjem és a gyerekek ehetnek), de tudom, hogy nem tudok egy szemet enni, főleg kaloriadeficitben. Ha tudnék, akkor simán beiktatnám a kalóriakeretembe. Ahogy pl most is néhanapján eszek egy gyorséttermi sajtburgert (340 kcal), azzal ki tudom elégíteni a junk food igényemet és mondjuk jól is lakok vele és nem veszek utána még hármat az élmény hatására.

márc. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
en eleve nem kapok csokit meg ilyeneket. Virag, pezsgö, bor, ekszer ... nem csak csokit lehet adni könyörgöm
márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor te több kilónyi csokit szoktál kapni? :D Ha most kapsz pl. egy bonbont, megeszel pár szemet, vagy egy szelet csokit, és mész tovább a napoddal. Nem muszáj több kilónyit megenni, csak azért mert hogy nőnap van meg valentin nap. Azért ezek nem olyan extra napok, hogy most muszáj enned csokit. Nem erről szólnak ezek a napok.
márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok. Ha meg nem bírsz magaddal (szóval az nem megy, hogy csak pár darabot eszel meg a csokiból), akkor a legkönnyebb megbeszélni a pároddal, hogy max. csak egy kis csokit vegyen. De ha tudsz nemet mondani a csokinak, és nem azzal fog végződik, hogy befalod az egész tábla csokit, akkor nem lesz semmi baj, ha eszel egy kicsit belőle. Nem egy napon múlik a fogyás.
márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tartom a fogyókúrák egyik legnagyobb eredményének, hogy megtanultam mértéket tartani. Tulajdonképpen több édesség van itthon, mint korábban bármikor.
márc. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ugyanannyi csokit,sütit vettem magamnak mint máskor...
márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
A férjem étterembe vitt minket a lányommal, ahol én kiválaszthattam, mit szeretnék enni. Salátát és roston sült csirkemellett ettem. A hangulat szép volt, és nem az evés volt a középpontban.
márc. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát ez mondjuk karácsonykor releváns kérdés lehet, na de egy nőnapon? :D

Amúgy ha kapok csokit, vagy veszek magamnak, megeszem, mert szeretem. Nyilván nem az egészet egyben, és beleszámolom a napi Kcal keretembe.

márc. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

A laikusok értelmetlenül nagy jelentőséget tulajdonítanak egyetlen napnak, és értelmetlenül kevés jelentőséget tulajdonítanak az összes többi napnak.

Gondolj bele reálisan, kérdező! Szilveszer, Valentin nap, Nőnap, Húsvét, Karácsony, születésnap, és talán egy névnap (már ha tartod). Ez a legdurvább esetben is maximum 10 nap. Ez a 10 nap áll szemben a maradék 355 nappal. Szerinted mennyi jelentősége van ennek a 10 napnak? Ha valaki 10 napon rugózik egy év távlatában, és nem képes felülről látni a folyamatot, nem képes hosszútávon gondolkozni, az nem a fenntartható életmódváltás irányába halad, hanem az étkezési zavar irányába.

márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!