Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1000 kalória bevitel...

Napi 1000 kalória bevitel mellett sem fogyok tovább, miért?

Figyelt kérdés
167 magas, jelenleg 62 kilós férfi vagyok(70-ről indultam február 17-én). Szeretnék még 7-8 kilót fogyni, viszont stagnálok egy hete a 62 kiló körül. Tovább már nem akarom csökkenteni a kalóriabevitelt, mert ígyis elég alacsonyan van, sőt. Odafigyelek mit eszek, kimérem, beírom magamnak, szóval nincsenek rejtett kalóriák, mégse fogyok tovább. Esetleg tudna valaki segíteni?
márc. 15. 06:21
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
93%
8 kg egy hónap alatt? Gratulálok.
márc. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Lényegében belőttem magamnak napi 1200-1400 közti kalória intervallumot, váltottam vegán étrendre, de miután úgy éreztem, hogy a fehérjebevitel elég alacsonyan van, a vegán étrendhez hozzácsaptam a halakat. Mellé rengeteg csapvíz.

Nem tudom egy hónap alatt a 8 kiló soknak számít-e, mindig elég gyorsan le tudtam fogyni még fiatalabb korombam is.

Most megálltam 62 kilónál, ezer kalóriát viszek be, ugyanúgy, gyümölcs, zöldség, halak étrenden vagyok, mégse fogyok.

márc. 15. 06:40
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
54 kiló akarsz lenni férfiként? Mi vagy, balerina? Azért nem fogysz, mert konkrétan nincs miből...
márc. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Elfúj a szél ember.
márc. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Hová akarsz még fogyni? Inkább egyél rendesen és építs izmot, ha szerinted szarul nézel ki.
márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Világ életemben 50 kiló voltam, az utóbbi 4 évben szedtem fel 20 kilót, és nem igazán tetszik ahogy kinézek.
márc. 15. 08:31
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

1 hét? 1 hét az nem stagnálás. Nekem volt olyan, hogy 2 hétig meg sem mozdult a mérleg..


Majd ha 1 hónapig nem mozdul a mérleg, na akkor elkezdhetsz gondolkodni azon, hogy valamit rosszul csinálsz, de 1 hét nevetségesen kevés idő, hogy megállapításd fogytál-e, vagy sem.


168-170cm magas vagyok, csak 82kg. Nyáron voltam 68kg, 3 éve edzek, de már ez a 68kg sem tetszett. :D Kb. 75kg az ideális nekem, nem értem, hogy Te miért akarsz 50-55kg lenni. Kezdj el edzeni, mert hiába alacsony vagy, de ez férfiként nevetségesen kevés.


Ne kevesebb kg akarj lenni, hanem több, csak mellette kezdj el edzeni és vigyél be elég fehérjét..

márc. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Egyrészt így ia nagyon pici vagy, másrészt ez rettenet kevés, harmadrészt pici (nem létező) túlsúlyból a heti kb 0.25-0.5 fogyási ütem a reális
márc. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%
Én nőként kórosan soványnak számítok 50 kilósként a 168-as magasságomhoz, bsszus. :D
márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

Te férfi vagy, mégis hová a francba akarsz fogyni?


Volt 52 kilós férfiismerősöm, tragikusan nézett ki. Iszonyún beteges, piszkafa kinézete volt, mert eg férfinek 50 de még 55 kiló is KEVÉS!


Nekem 54-56 a normális súlyom, és én nő vagyok.

márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!