Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hogyan készítitek a zabkását?

Hogyan készítitek a zabkását?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hány gramm zabpehelyből készítitek és mivel izesítitek ti a zabkását?

Fogyni szeretnék, de már kicsit unom áfonyával, jól jönne pár tipp.


márc. 27. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

0.1 %os tejet (Riskát használok, Tescoban kapható) felmelegítek, 4 evokanal zabkasat rakok bele, és várok, amíg a zabkasa (natúr) be nem szívja a lehető legtöbb tejet.

Ezután edesitoszerrel ízesítem (...de gondolom te ezt nem akarod).


Azt javaslom, ne egyél minden nap zabkasat, és akkor nem lesznek olyan unalmasak azok a gyümölcsök. Egyébként tehetsz bele mindig mást, annyi gyümölcs van...

márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Az interneten rengeteg alternatíva van.
márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2,5 dl víz, 30 gr zabpehely, 1 ek kakaó, kis sztívia. Összeforralom, lefedve állni hagyom 10 percet, majd egy banánt beleszeletelek.
márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Ha fogyni szeretnél miért zabot eszel? 370 kalória van 100 grammban, egy kifejezetten kalóriadús étel. Csak viszonyításképp 100 g sertés oldalasban van 270 kcal, 100 g csirkemellben 120. Ez a legnagyobb fitness bullshit amit minden influencer meg youtuber tol h egyél zabot ha fogyni akarsz, egy divatkaja, ne edd, pláne ha nem szereted. Rizs dettó.

Szerinted a profi testépítők akiknek 4-5 ezer kcalt kell bevinni egy nap miért zabot esznek állandóan meg rizst? Mert sok bennük a kalória. Ha csak nem imádod a zabot és fogyni akarsz akkor ne edd.

márc. 28. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én már annyira elszoktam az édes ízektől, hogy nem édesítem. Bőven elég, ha reszelek bele egy negyed almát, vagy beledobok pár szem aszalt áfonyát (cukor nélkülit)

A zabkása remek energiaforrás reggelihez, könnyen emészthető és rengeteg módon elkészíthető, én ezért szeretem.

márc. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ritkán eszek zabot, de ma pont igen.

Ez a fajta: [link]

Félig töltöm belőle a szabvány műzlistálat, +3 evőkanál joghurt +1 tojás + egy kis tej, ha túl sűrűnek ítélem.

márc. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Keverhetsz bele banánt, almát, kakaóprot, mogyorovajat, ricottát, turot.


Ezeket teheted a tetejere es kb a vilag osszes gyumolcset teheted a tetejere valamint mandulat dioz kesut stb

ápr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bármit lehet tenni bele, sósan, édesen is jó, de most ne nézzetek hülyének és sima natúr joghurtba teszem a nyers zabpelyhet, hagyom állni, hogy megpuhuljon és így eszem magában.

Anya rosszul van tőle.

ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már megint te, 40 kilós?
ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9

Szégyen vagy #9 es! Nem 40 kilós. Hanem 40-42 !!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!