Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » FOGYÓKÚRÁZÓK? Ti hogy készítit...

FOGYÓKÚRÁZÓK? Ti hogy készítitek el a zabkását?

Figyelt kérdés
Sohasem csináltam még, nem tudom, hogy MENNYI vízben vagy tejben, MENNYIT és mivel célszerű ízesíteni, egyáltalán mennyivel lakok jól?

2014. márc. 23. 07:41
 1/4 anonim válasza:
En nem fogyokurazok, de gyakran eszem reggelire zabkasat, mert laktato. Kb. 2 dl tejet es 1 dl vizet feltesszek forralni 4-5 ek zabpehellyel, kozben pucolok egy almat vagy kortet, valamilyen gyumolcsot. Amikor forr, beleteszem, kicsit fozom, izeseitem mezzel fahejjal. Nagy adag, marad belole altalaban, es akkor megeszem ebed utan desszertnek.
2014. márc. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lehet elrontani, az a lényeg, hogy több legyen a tej, (én azt használok, finomabb) mint a zab. Számomra olyan laktató, hogy beérem 5-6 evőkanálnyival is, aztán rárakok kétszer annyi tejet, összerottyan, majd megeszem. Fahéjjal is finom. Mellé természetesen szoktam még valamit fogyasztani, általában gyümölcsöt.
2014. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van már! Csak kattints rá az általad is beállított "zabkása" kulcsszóra!


Ahány ház, annyi szokás!

Még azon belül is: hol így, hol úgy készítem.

Most például ~40 grammot kb. 2 dl vízzel (nem mértem,, csak hogy ellepje úgy két ujjnyival a mély műzlis tálkámban) mikróztam meg. Nem tudom hány percre (~2-3), épphogy kifutott volna, amikor lekapcsoltam. Bele egy alma reszelve, tetejére fahéj és nyamm.

Korábbi mérés alapján úgy 200 kcal van benne.

Nem várom meg, míg újra megéhezem, de egyébként kb. 3-4 órát bírok vele.

2014. márc. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 George88 ***** válasza:
10 percre beaztatom vizbe, ra 30 g tejsavo koncentratum. Kesz
2014. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!