Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1,5honap alatt mínusz 14 kg...

1,5honap alatt mínusz 14 kg lehetséges?

Figyelt kérdés
Most 124 kg vagyok heti 2 kgot fogyok június elejéig sikerülhet fog lógni a bőröm.??
ápr. 8. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

"1,5honap alatt mínusz 14 kg lehetséges?"

Szinte biztosan nem. De ha másfél hónap alatt csak 4-6 kiló mínusz lehetséges, akkor el sem kezded az életmódváltást, és maradsz extrém túlsúlyos?

"fog lógni a bőröm.??"

Igen.

ápr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagy súlyból lehet, hogy az elején könnyebben lemennek a kg-k, de egészségesen heti 0,5-1 kg megy le.

Tehát másfél hónap alatt 14 kg lehetetlen.

ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
nem
ápr. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagy súlyból fogysz, ezért lehet mivel az elején megy le víz, szóval összességében lehet, hogy sok kilót lefogsz adni hirtelen, de a 14 kg akkor is túlzás. Ezt csak azért mondom, mert az elején vagy, és víz is fog lemenni, nyilván később 14 kg 1,5 hónap alatt lehetetlen, de most az első hónapban nem csoda, ha nem csak 4-5 kilót adsz le, hanem többet. Másfél hónap alatt ha az emberen van is túlsúly, 6-7 kg a max, amit reálisan lefog adni, de inkább kevesebbet, szóval az a 6 kg sincs kőbe vésve. Most mivel az elején vagy, kitudja mennyit fogsz leadni az első hónapban, hisz nagy is a súlyod. Mindenesetre az ilyen "június elejére 14 kg minusz" meg a többi ilyen fix. dátumkitűzést butaságnak tartom. Csak arra jó, hogyha nem jön össze akkor az embernek elmenjen az életkedve. Nem kell határidőt kitűzni. Mármint persze, olyat lehet, hogy pl. az év végére mindenképp szeretnél jobb formában lenni mint most. De az ilyen "x dátumra mínusz x kiló" az butaság. Ne így gondolkodjunk, ez egy rossz gondolkodásmód.
ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha fogysz is ennyit, a bőröd lógni fog, zsírból nem lesz nagy fogyás csak víz és érdemben nem lesz látható változás, ahogyan azt te elképzeled.

Meghát hova ez a sietség? Eddig nem jutott eszedbe változtatni, ne hat hét alatt akarj nagy változást, mert csalódni fogsz.

Én nagy súlyból fogyok, heti 0,5-1 kg megy le. Ez az egészséges. 6 hét alatt kb 6 kiló lenne maximum a normális.

ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Mindig ez van tavasszal. Csomóan ilyenkor jönnek rá, hogy esküvő, ballagás, hirtelen 120 kilós bálnából nádszáltündérek akarnak lenni két hónap alatt, koplalnak, persze két hét után nem megy, aztán még többet híznak vissza.

Úgyhogy kérlek fogadd meg a fenti tanácsokat, sőt, olvasgass itt a topicban az életmódváltásról.

ápr. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp lógni fog de nem 14 kilotol hanem 30-35től

Ennyi idő alatt ez egészségtelenül sok lenne de mivel nagy súlyból indulsz 8-9 kg lemehet.

ápr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon-nagyon legfeljebb heti 2 kiló elfogadható, tehát 12. De már a heti 2 sem általános, mert inkább 1 és másfél körül.
ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én ezelőtt 11 évvel 2,5 hónap alatt 22 kilót adtam le. 100 volt az induló súlyom és 78 lett a vége. Közel egy évig tartottam, 1-2 kiló ingázott. Akkor már rendesen ettem, de nyilván nem zabáltam.

Egy év után terhes lettem, akkor már rengeteg szénhidrátot tömtem magamba, mert csak a pogácsától nem hánytam.

ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja, nekem nem lógott a bőrön.
ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!