Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez így reális lehet?

Ez így reális lehet?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ápr. 16. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha heti 5ször edzel akkor igen. Ha annál kevesebbszer akkor sok a kalória. De a fehérje fogyáshoz kevés. Minimum 1.2*65 gramm kéne. Szénhidrátból meg el lehetne venni
ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg, 1800 kalóriával fogyhatsz simán, főleg, ha sportolsz mellé.

én 70 kg vagyok 170 centihez, és lassan, de fogyok ilyen kalória mellett, mondjuk és kevesebb szénhidrátot és több fehérjét eszek nálad, és heti 5 edzésem van!

Ha mégsem fogysz 1800-zal, akkor még mindig visszavehetsz belőle 1-200 kalóriát.

ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, nem akarok túl gyorsan fogyni, inkább többet állítok be, ha nem jó, majd lejjebb veszem.

Az arányok nekem se tetszenek, 45-50 % ch 20-25% fehérje és 25-30 zsír? Mennyi legyen?

Én heti 5-6* itthon erősítő edzést csinálok, meg intervallumos szobabiciklizést. Napi 6 órában álló-sétálós, de nem rohanós munkám van, meg a kutyusommal napi 2*30-40 perc laza séta.

Lehet, hogy ez nem közepes csak mérsékelt aktivitás, ha úgy van, majd átállítom.

ápr. 17. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki ezt, én ezzel lőttem be a fogyásomhoz a keretet. Itt pontosabban meg tudod adni az aktivitásodat is.

[link]

ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
ápr. 17. 11:13
 6/6 anonim válasza:
Én 166 cm vagyok és 63 kg de biztos hogy hízok ennyi kaloriaval heti kb 4 sport mellett. De mindenki más, próbáld ki és max csokkented! Az elején le főt menni szerintem így is pár kiló de utána lehet belassul...lehet az edzés napokon kéne ennyi kalóriát enned és a többin 1500-1600 körül
ápr. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!