Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen legyen egy egyhetes...

Milyen legyen egy egyhetes intenzív fogyókúra?

Figyelt kérdés
most nem vagyok kíváncsi azokra, hoyg jaj ugyis visszajön, tudom, hogy visszajön. :) csak egy gyors alakformálás rövid időre, hogy egy kicsit jobban érezzem magam a ruháimban. mi legyen az egy hétben?
2009. szept. 26. 23:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Én most végeztem a káposzta kúrával....1 hét alatt 8 kg.
2009. szept. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
tényleg?! leírnád nekem, hogy hogyan csináltad pontosan? és azt is, hogy mennyiről indultál, ugye ez sem mindegy.
2009. szept. 26. 23:10
 3/29 anonim ***** válasza:
90%

[link]


70 kg voltam és így lettem 62 kg. 162 cm 20/N

2009. szept. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
köszönöm, holnap elkezdenm! esetleg még annyi, hogy volt valami amire nagyon iodafigyeltél? pl sok víz, vagy ilyesmi.
2009. szept. 26. 23:21
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

Először is nagyon nehéz lesz(legalább is számomra)Nem tudom mennyire vagy kitartó de én a 3. napnál majdnem feladtam mert már a szagától is hányingerem volt a káposztának!De biztos sikerülni fog Neked!!! :)A marha húst így rakd le:

(már holnap pácold be,mert különben rágós lesz)

6 szelet marhahúst rétegezz, először kend be mustárral és utána öntsd le olajjal,majd ezt folytasd.Az olajnak el kell lepnie a húst!Majd sütés előtt jól csöpögtesd le róla az olajat,és már mehet is a serpenyőbe!


A zöldség napokon ha már unod a nyerset készíts zöldség koktélt.Minden zöldség bele+bors és bazsalikom.


Sok folyadékot igyál...gyümölcs napokon nagyon jó a 100%-os narancslé és a szénsavmentes ásványvíz.

Volt,hogy megittam majdnem fél liter narancslevet egyszerre :D


És a kitartás eredménye:Nagyon jól érzem magam,az a puffadás amitől mindig rossz közérzetem volt elmúlt,és sokkal aktívabban mozgok is!Egyébként egy jó tanács:ha végeztél a kúrával és tartani szeretnéd a súlyod este mindig egyél meg egy tányér káposzta levest!!!A barátnőmnél bevált és még fél év múltán sem hízott vissza semmit.

Sok sikert!

2009. szept. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%
Ja és nem utolsó sorban,vissza fogytam a nadrágjaimba :))
2009. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
köszi! ha gondolod majd jelnzem egyh ét mulva, hogy mennyi ment le :D
2009. szept. 26. 23:41
 8/29 anonim ***** válasza:
88%
rendben :) Remélem sikerrel jársz :)
2009. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
most egy számmal nagyobb nadrágot kell hordanom, mint eddig, de ezek csak ilyen átmeneti nadrágok, amiket csak azért vettem, hogy amig gyorsan leadom ezt a párat addig ne legyen kényelmetlen a régi, és 1 hát mulva elutazom, ahova pont AZOK a nadrágok kellenének, ezért akartam valami ilyesmi kúrát :D
2009. szept. 26. 23:43
 10/29 A kérdező kommentje:
amúgy nagyon jó, hogy írtad, nekem ki is ment a fejemből, hogy ez létezik, pedig anyum nagy káposztaleves-bajnok volt 5-6 évvel ezelőtt.
2009. szept. 26. 23:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!