Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ideírom mert nem tudom hova...

Ideírom mert nem tudom hova szooondi = Táplálkozás harcművész=. Acél? mert akkor ünnepélyesen halálra röhögöm magam

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 21:33
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
85%

De, lehet baj a tejjel, gabonával, de az öröklött, nem azért alakul ki, mert eszi valaki.



De mogyoróallergia is van, ergo elvileg azt sem kellene ennie senkinek , nem? :D -.-

2012. okt. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
85%
Sőt egyik ismerősöm eperre, szederre, meggyre is az. azt is ki kell tehát mindenkinek iktatnia, mert az okozza, ahogy gabona és tej...ha ennek az embernek gondolatmenetén haladok. -.-
2012. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%
Acél nekem többször is segített a válaszaival, privátjaival. Jókat mondott és egyáltalán nem volt idegesítő a stílusa. Szoondi meg a harcművész lehet, hogy ugyanaz, de biztos, hogy egyim sem Acél.
2012. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
48%

Vagyok aki vagyok. Nem olvastam el a véleményeket, dolgom van..



Hogy anno Aczél hitt a dietetikában, testépítő táplálkozásban, csak ugyan annyira korlátozott ismereteknek köszönhető, amikkel most Ti is bírtok.


De sajnos a világ összetettebb. Vannak hormonális hatások, betegségek amiket nem tudtok megmagyarázni a hagyományos energiamérleges elmélettel, ezek felett ne hunyjatok szemet.


Ritkán tudok írni, sokak örömére (ennyi negatív embert..) csak kedden leszek, akkor is rövid ideig. Leírom, milyen kérdésekre nem ad választ a kalóriaszámolgatásotok.

Illetve ha nyitott elmével járnátok, mind sportolók, mind önjelölt dietetikusok (és mind képzett dietetikusok) észrevehetnétek, hogy ch bevitel nélkül, hús-zsír-zöldség táplálkozással jobb lesz a teljesítményetek. Ezt sok sportoló használja már, esetleg módosításokkal, harcművészek is..


Újdonság, hogy nagy kezdőbetűket használok. Nem akarom Aczél mintáját követni.


Kedden.

2012. okt. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

kérlek ne írj privátban Vagyok Aki Vagyok....

ezentúl így hívlak majd

2012. okt. 5. 19:52
 26/41 anonim ***** válasza:
76%

De a zsírt mire kenjem, ha a kenyérre nem kenhetem?

Mártogassam bele a répát? :D

2012. okt. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:

húsra :(

aza baj hogy én ezt próbáltam és nagyon nem jött be

2012. okt. 5. 23:01
 28/41 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy egy 21-22 éves srác,uh ezért lehet ez a sok a szerep,keresi,alakítja még önmagát helyesen.Ettől függetlenül egyáltalán nem írt egyszer sem olyat ami ártana bárkinek is étkezésügyben,ellenben a rengeteg ökörrel,90napozóssal,meg 6 után ne evős nők lapjás téveszméssel.
2012. okt. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem, ha tényleg ennyire keresi a szerepét, akkor kb. skizofrén...
2012. okt. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
az itt a baj hogy nem a 90 napozókat osztja ha nem aki kalóriát tápértéket számol,meg fut...
2012. okt. 6. 10:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!