Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ideírom mert nem tudom hova...

Ideírom mert nem tudom hova szooondi = Táplálkozás harcművész=. Acél? mert akkor ünnepélyesen halálra röhögöm magam

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 21:33
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Szondiiiii = Táplálkozás harcművész. Aczél meg más tészta.
2012. okt. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
72%

Szooondi akkor tünt el, mikor feltettem egy kérdést, amire nem tudott válaszolni. :)

Pedig mennyien aggódnak érte!!! :)

------

Acél tutira nem ő, mert ő normális volt, értett a történethez, bár néhány hibája neki is volt:

1. Nem vette figyelembe, hogy itt a többség nem testépítő, hanem lustaságból elhízott hétköznapi csaj. És szerintem ez fontos, mert pont azt a részét nem értette a problémának, hogy hiába tudja az ember elméletben, hogy a mozgás fontos, jót tesz, hasznos és fogyaszt, ha egyszerűen olyan a lelkiállapota, hogy nem szereti csinálni... Én őszintén irigylem azokat, akik szeretnek sportolni, de ettől nekem nem lesz könnyebb felemelni a seggem és elmenni edzeni. De van olyan hobbim, amit itt 30 emberből 1 csinálna utánam. Csak éppen lefogyni nem lehet tőle...

És azt sem vette figyelembe, hogy aki viszont nem mozog napi 2 órát, annak nem kell reggel-délben-este csirkemellet meg fehérjeturmixot zabálni.

2. A stílusa néha hagyott kívánnivalót maga után, bár érthető, hogy a sok baromságtól kiborult. De erre meg azt mondom, hogy ha nem bírja a hülyeséget, ne válaszoljon. De lehet, hogy erre magától is rájött. :)

2012. okt. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
83%

aki rendszeresen jár ide,vagy inkább a sportba,az tudja,hogy mindhárom ugyanaz,vagyis acél.

de van egy negyedik neve is-osonó bölény:).

állandóan tiltják,azért kellenek új nickek.

2012. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
51%

Az első ketőő tuti egy és ugyanaz ééésss...



Visszatért emberek!! :D


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__szenhidratszegeny-..

2012. okt. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Igen,mindhárom ugyanaz :D
2012. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:

KÖszi:D

rég nevettem ennyit :DDD

Régen adtam Acél tanácsaira jók voltak...pedig csak egy szimpla dagadt csaj voltam...

most hogy lefogytam vagy 7 kilót és hátravan még vagy kétszerannyi kerestem értelmes válaszokat melyek ből tanulhatok és hát erre bukkantam :DDD

Nevetek hogy ne sírjak :)))

2012. okt. 5. 07:54
 17/41 anonim ***** válasza:
37%
Brutál nehéz lehet elogadni, hogy az a finom péksüti, meg a tejecske tényleg kicsinálja az embert egy idő után. Pontozzatok csak le, ha akartok, de IGAZA VAN. A ti bajotok ha nem látjátok.
2012. okt. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
66%

Te is ő lehetsz, remek.

Ezt elő lehet ám adni más stílusban is, kevesebb nagyképűséggel...


mi jobb?


1. vannak ufok ti szerencsétlenek, attól, hogy nem akarjátok elfogadni, sok h.lye p...stb stb sipszó

2. Ufok léteznek ahhoz túl nagy a világ, hogy ne, olvastam is erről, sőt a professzor vagyok.

2012. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
84%
És azt is nehéz elfogadni, hogy az emberek már több ezer éve esznek szénhidrátot és isznak tejet, még sincs bajuk.
2012. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
85%

Amúgy annyira bírom, hogy mindig előkerül valami új fogyókúrás, életmódváltós trend, sokan habzó szájjal állnak ki érte, de úgyis kiderül, hogy nem jó, hülyeség, és mindig találnak jobb, újabb, egészségesebb táplálkozási módot...

Csak egy valamit felejtenek el, hogy ALAPtápanyag a szénhidrát, zsír, fehérje, ezekkel működik az ember szervezete, mindegyiknek meg van a maga fontos dolga odabenn. Egyiket sem szabad túlzásba vinni, meg kell találni a megfelelő hangsúlyt és kész.

2012. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!