Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ideírom mert nem tudom hova...

Ideírom mert nem tudom hova szooondi = Táplálkozás harcművész=. Acél? mert akkor ünnepélyesen halálra röhögöm magam

Figyelt kérdés
2012. okt. 4. 21:33
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
78%

Ti tudjátok és ti döntitek el hogy nektek mi jó..Van valaki, aki segíteni akar, leírja a véleményét, egyáltalán nem nagyképű vagy sértő stílusban. Nektek akar jót, azt hogy próbáljátok ki csak egy kis időre hogy milyen ha elhagyjátok ezeket az ételnek nem nevezhető valamiket...(én elhagytam, már rendesen undorodom a péksüteményektől stb. elértem az álomalakom és így 1 éve sikerül is tartanom, tehát tudom miről beszélek.)

Ez az oldal arra való, hogy kikérd mások véleményét. Ha nem érdekel, ne kérdezd meg. Erre itt szidtok egy olyan embert, akinek ha megfogadnátok a tanácsait, jobban éreznétek magatokat a bőrötökben...

Tipikus magyar mentalitás.

2012. okt. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
0%

-.- -.-


Hát mondom, mogyoróról és piros bogyósokról is leszokok, sőt alkohol is okozhat allergiát így arról is!!!!


Nekem egyiktől sincs, de másoknak van, tehát én se ehetem.


Ennyi. (cinikus voltam)


Te meg azért fogytál, mert nem ettél finomított szénhidrátot.

2012. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

[link]


Hát igen, ez a lány is milyen undorítóan kövér, biztos azért, mert 190 gramm CH-t eszik mindennap..:[

2012. okt. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:

jaja nagyon :DD

hát Ő pl nagyon csini

2012. okt. 6. 22:59
 35/41 anonim ***** válasza:

10-06 14:01

Na, neki pl agyára ment a diéta.

Elvesztette a nőiességét.

Nincs mell, nincs csípő, nincs segg, a lába sem formás.

Túlzásba vitte sajnos...

2012. okt. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
76%

Annyit sarkítotok, hogy már csak a 360szög írja le a témát..


Lehet valaki karcsú sok ch bevitellel is. Például én is az lennék.


Sajnálom azt, aki az étel allergiát (persze ez köthető a tej és glutén fogyasztáshoz, minden immunbetegség köthető ami nem fertőzés oka!) összekeveri a mérgek hatásaival.


Az, hogy valaki allergiás az eperre teljesen más kérdés, mint hogy minden ember beteg lesz az aflatoxintól, a gyilkos galócától, a tej fehérjéitől és hormonjaitól, a sok szénhidráttól, gluténtól és lektinektől.


Ha ezeket nem sikerül szétválasztani, akkor lehet cinikusan badarságot írni, te maradsz tudatlan.

Vegyék (vegyétek) észre a különbségeket! Gluténra mindenki érzékeny, és ez nem allergia. Hogy mennyi idő alatt, és mennyire lesz beteg az ember? Na ez ami változó, és titeket leblokkol. Függ a testünk egyedi vonásaitól, függ az elfogyasztott mennyiségektől stb.

:)

2012. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
48%

:D :D Nem csak egy hülye szakembert kéne meghallgatnod nagy tudósunk :) ;)


Én meg azt olvastam, hogy dec. 21. világvége. És íígy ezt el is fogadom. :D

2012. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 A kérdező kommentje:

ma 9:10

nem vitte túlzásba...nem attól lesz cicid hogy jó dagi vagy...

2012. okt. 12. 20:22
 39/41 A kérdező kommentje:
2012. okt. 12. 20:25
 40/41 anonim ***** válasza:
Fáj?
2012. okt. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!