Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek, hogy nézz ki a napi 5x...

Kinek, hogy nézz ki a napi 5x étkezés, hogy kijöjjön az 55% szénhidrát,30% zsír és 20% fehérje?

Figyelt kérdés

2012. szept. 13. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,hogy magasról tesznek rá,hogy miből hány százalék kell. Le lehet fogyni úgy is,hogy ezeket nem veszed ilyen szigorúan.
2012. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekelt sosem hogy miből hány % van.

De naponta ötször étkezem.

Eddig 30 kilót fogytam.

2012. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
69%
Úgy, hogy ilyen sok szénhidráttal csak akkor fogysz, ha közben éhezel. Ha bírod, jó. Ha nem, akkor több fehérje és zsír kellene.
2012. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én mindből 30%-ot céloztam be a többi 10% egyéb


reggeli tojásrántotta

tízórai banán v. natur joghurt

ebéd hús, krumpli, zöldség

ötórai mint az ebéd

vacsora tojás vagy túró gyümölccsel

2012. szept. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ekkora orbitális baromságot..

Mért bonyolítjátok így túl a fogyókúrát??Esküszöm egy csomó ember amiatt hagyja abba/adja fel mert nem tudja megállni hogy pl ne 55% szénhidrátot egyen hanem többet...Elárulom nektek,hogy fél év alatt lefogytam 13 kilót.Most 58 vagy 166 centihez.És nem figyeltem ilyen hülyeségekre.Az alakom most jó lett.Nem vagyok plötyi se. Szerintem hülyeség ennyire túlbonyolítani a fogyókúrát.Emiatt hagyják abba csomóan.Az mért nem megy hogy mindent esztek csak keveset??

2012. szept. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljesen hülyeség ez így, kérdező.

Én így étkeztem (semmi kcal-számolás, meg ilyen százalékszámítás), mégis lefogytam 70 kg-t. Most vagyok 52.

reggelire 30-50 gramm zabkása vízzel készítve

ebéd körül egy szendvics tk kenyérből + cs.mellsonka + jégsali

ebédre kb 3/4-ed adag abból, amit anya főz (még tésztákat is, köreteket is ettem..)

vacsira pl 250 gramm joghurt, ilyesmi.


Mellette heti 3x biciklizés.

2012. szept. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
5/6: a cukor- és gyors szénhidrát függők többsége nem tud mindenből kevesebbet enni. Kólából, csipszből, fagylaltból stb. Viszon ha ezeket nem eszik, beindul a fogyás.
2012. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!