Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 2 hete alig bírom tartani az...

2 hete alig bírom tartani az 1200 kcal-ás diétát, végül tegnapelőtt, tegnap és ma is "megtörtem". Lehet, hogy kicsit szüneteltetnem kéne?

Figyelt kérdés

Kereken 2 hónapja kezdtem el, kezdetben nagyon jól ment, sokszor csak "muszájból" ettem, nem is voltam éhes, éhezni pedig pláne nem éheztem.

Viszont 2 hete egyre jobban igénybe veszi az akaraterőmet. Mondjuk 2 hete nem is nagyon fogyok, így nincs is nagyon, ami ösztönözzön.

Vasárnap megúsztam egy kis popcornnal, így még 1250 kcal-ával zártam, tegnap este már egy egész tábla rizses milkát megettem, ma pedig egy fél tábla kekszes milkát "tízóraiztam", majd a másik felét "meguzsonnáztam".

Aztán az uzsonna után nem bírtam magammal, megettem még egy fél tábla Milka milkinist, azt hittem, hogy 1,5 tábla csokival letudtam a dolgot. Erre 2 órája megettem a másik felét, majd úgy voltam, hogy már úgyis mindegy, megettem kb. 10 darab teljes kiőrlésű kekszet, ami tele van kalóriával, mivel ilyen édes (Detki Zab-álom).

Ma így 2000 kcal-ával zártam, tehát még épp belefért a dolog, mármint híznom nem kéne tőle.


Basszus, mit csináljak, hogy holnap nehogy felzabáljam az egész hűtőt? Nagyon-nagyon kívánós hangulatban vagyok.


Egyébként 68 kg-mal kezdtem, most vagy 61,2, és 58 lenne a cél. Vagy legalábbis akörül.


2012. nov. 5. 23:35
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem szemetet eszek egész nap, megvan a min. 60 g fehérje, max. 150 CHO és max. 40 g zsír. Ezekre is figyelek ám.
2012. nov. 6. 20:01
 12/19 A kérdező kommentje:
Amúgy endokrinológus mondta, adott étrendet is hozzá.
2012. nov. 6. 20:02
 13/19 A kérdező kommentje:
Sőt, még a glikémiás indexre is figyelek, szóval attól, mert 5 napja nem bírok magammal és táblaszámra ettem a csokit, az nem jelenti azt, hogy 2 hónapig így táplálkoztam. :P
2012. nov. 6. 20:03
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pont azért ettél ennyi csokoládét össze vissza mert már jó ideje megvontad magadtól.

Én is kalóriát számolok de eszembe sem jutott az 1200 mert az majdnem éhezés. 1500 kalória mellett viszonylag normális, átlagos étrendet tudok összeállítani magamnak. Így 500 jut reggelire, 500 ebédre, és 500 vacsira. Azért valljuk be azzal már jól lakik az ember ha jól válogatja össze a dolgokat. Én ha megkívánom a csokit akkor simán megeszem. Na nem egy táblát mert akkor nem jutna kalória a rendes ételekre. És mellette elkezdtem szoba biciklizni, és azzal naponta kb 300 kalóriát tekerek le. És én is eljutok az 1200 hoz csak nem kopogó szemekkel és éhesen hanem kiegyensúlyozottan.

2012. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Jaj, basszus, mondom, hogy nem éhezek!

Nem tudom, honnan veszitek ezt... :D

Ma sem tudtam megenni pl. ebédre a 350 g rakott kelt, pedig imádom, de 250-nél feladtam a dolgot.

Amúgy már simán visszaálltam, úgy látszik, hogy csak nagyon kínlódtam tanulás közben és egyfajta pótcselekvés volt az evés.

2012. nov. 8. 18:41
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem eszel szemetet?

Kenyér, krumpli, tejtermék, rizs, zab?

Mert ezek mindegyike erősen megemeli az inzulin szintedet, többen glutén van, a tejtermékekben marha hormonok.. ilyeneket tényleg nem eszel?

2012. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Te hagyjál már békén légy szíves! :D
2012. nov. 10. 11:00
 18/19 anonim ***** válasza:

Elvileg te tettél fel kérést.. most írjam, hogy előbb tanulj a táplálkozásról, és csak utána kérdezz butaságokat, légyszíves?

Tök jó ám, hogy így értékeled a segítséget.. Szívesen, máskor is..

2012. nov. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Már párszor lesokkoltál, köszönöm szépen a törekvésed, de nekem bőven elég volt! :)))
2012. nov. 19. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!