Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha 1 nap alatt ugye nem lehet...

Ha 1 nap alatt ugye nem lehet hízni, akkor honnan jött fel plusz 1 kg?

Figyelt kérdés
Többen mondogatják hogy egy nap alatt nem lehet visszahízni. Már 5 hónapja életmódott váltottam..vagyis rendesen reggelizek tízóraizok és ebédelek, vacsorára pedig levest eszek, de ez nem is lényeg. Péntek délután hazajöttem és 54,4 kg-t mutatott a mérleg. Nem ettem sokat most sem a hétvégén, csak annyival többet hogy az ebéd után megettem 2-3 szelet túrós pitét ma is meg tegnap is. Most az ebéd után 1-2 órával ráálltam a mérlegre és 55,4 kg voltam. Ez lehet hogy csak a kaja súlya? Holnaptól úgyis megint visszaállok a rendes életmódra vagyis arra amit az előbb leírtam, csak érdekelne hogy mi lehet ez az 1 kg rajtam! Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. nov. 25. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

"Most az ebéd után 1-2 órával ráálltam a mérlegre"


Isten irgalmazz, Jézus kegyelmezz!

2012. nov. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne szénhidrátot egyél, hanem zöldséget. Vizet megiszol 3 nagy pohárral és máris bevittél 1 kg plusz súlyt, de ettől nem híztál. Este 5 után ne egyél.
2012. nov. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A zöldség is szénhidrát.


Az emberi test tömege 5kg-t tud ingadozni. Meg persze nem evés után kell mérni, vagy akkor az összes mérésnek akkor kell történie, legpontosabb reggel éhgyomorra. De nem értem ezek az 1kg-k mit érdekelnek, ugyanúgy nézel ki nem? Nekem van hogy +3kg mutat aztán 2 nap és semmi.


Vagy nálatok a suliban/munkahelyen/akárhol mérlegelés van?

2012. nov. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak a kaja súlya. Nyugi!
2012. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"életmódváltás" :)

Tej-gluténmentes, ch szegény? Tehát a túrós izé ellentéte a mindennapi kajád, se rizs se zab se joghurt se rozs? Mert akkor van értelme.


Igen, ha iszol egy liter vizet akkor hízol egy kilót, de ne aggódj ennyi hízás kell hogy hosszú távon fogyhass ZSÍRBÓL.

2012. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!