Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Insanityre edző nők! Ti...

Insanityre edző nők! Ti mennyi kcal-t esztek naponta?

Figyelt kérdés
Tudom, a lírásban ott van, hogy mennyi kellene, de én azt soknak tartom egy kicsit. Elsősorban formálódás a cél, de még egy pici fogyás is beleférne.
2012. nov. 25. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
a kalóriaszámlálás nem mondom hogy soha nem működik, de nem egészséges mód, nehezen tartható, fölösleges.
2012. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én hiszek benne, mert azzal fogytam már eddig is, de most megállt. Régen csak RR-re tornáztam, így elég volt 1300-1400 kcal is, most Insanityhez elvileg több kellene, de így meg nem fogyok vele. Sőt, ruhán nem látszik, de súly az jön felfele...
2012. nov. 25. 21:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Szabad megkérdeznem, hogy honnan szerezted meg az Insanityt? Én is tervezem, hogy elkezdem majd.
2012. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Megkérdezhetem hány kg vagy és milyen magas? Mekkora súlyról kezdted, és hol tartassz?

Én az insanityt nem program szerint csinálom, nem követem csak tornázok kedvtől függően, de akkor normálisan és intenzíven. Így nem unok bele:D Ha pl fáradós napom volt akkor könnyebbet.. Lényeg, hogy kedvből csináld és ne megerőltetésnek vedd.

Bocsi hosszú szövegert, hogy ne offoljak megosztom azt is, hogy én annyit eszek, amennyire szükségem van. Általában 1000 kcal körül vagyok. max 1500, de ritkán.Ja és nem számolom a gyümölcsöket bele, csak ha picit hízlalóbbakat eszek, mint pl a banán. Olyankor nagyon telítve érzem magam és azt nem szeretem, és köszönöm szépen jól van a szervezetem is ! :D

U.I. Várom a válaszod !

Üdv.

2012. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ja pl ma sikerült 2000 kcalt bevinnem, mert édesanyám sütiket sütött, de annyira tele vagyok, hogy szerintem hamarosan következménye lesz. Nekem ilyenkor nincs energiám és rendesen beteg vagyok. Ezt követi a 2 napos tisztítás.
2012. nov. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ja, igen.. értem én.


Szóval egyél sok húst, zsírt, zöldségeket. Gyakorlatilag semmi keményítőben dús ételt, semmi tejterméket, kerüld a gluténos gabonás kajákat.


Arra gondoltál-e, hogy régebben még egészségesebb voltál, de addig etted a divatos sz.ar kajákat, míg már rosszabb állapotba került a tested, és már nem tudsz olyan könnyen fogyni? Normálisan kéne enni, de amíg kalóriázol addig nem vagyok biztos benne, hogy az ételek minőségére kellő hangsúlyt fogsz fektetni.


Vagy eddig is tej és gluténmentesen ettél? Nem volt rizs, zab, rozs..?

2012. nov. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy kalóriát számoltam, de nem úgy, hogy akkor most minden szart megeszek csak férjen bele. Figyelek a minőségre, de úgy látom nálunk ez mást jelent. Zabot igenis eszek, tejterméket szintén. Szénhidrátoknál próbálok csak teljes kiőrlésű dolgokat enni, plusz zöldség és kevés gyümölcs. Fehérjéből minél többet, halak, húsok, sonka, túró, tojás. A zsírokra is odafigyelek, hogy egészséges legyen és abból sem túl sok.


Kedves 15:53-as válaszadó!

167 cm magas vagyok és 64 kg-ról indultam, de ez nem árul el sokat az Insanityről, mert nem ezzel kezdtem. Még tavaly tavasszal fogytam le olyan 60 kg-ra, aztán nyáron lement még három. 57 voltam elég sokáig, most viszont valami megváltozott. Régen RR tornákat csináltam meg néha futás és bodyrock. Most elkezdtem az Insanityt (másfél hete) és nem híztam, mert hájasabb nem lettem, viszont feljött 1-2 kg. Nekem fura, mert izom ennyi idő alatt nem igen lehet, viszont háj sem hinném, az azért látszana. Reménykedem benne, hogy ez csak víz, főleg, hogy csajos napjaim vannak.

Megkérdezhetem, hogy te milyen magas vagy és hány kiló? :)


Ja és, hogy a letöltésre is válaszoljak, nekem is nagyon nehéz volt megszerezni, mert thepiratebay-en fent van, de nekem nem működött a link. Végül egy barátomtól kaptam meg, ő pedig ncore-ról szedte le.


Egyébként mindenkinek köszönöm a válaszokat :)

2012. nov. 26. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:

15:53-as vagyok. Én 162 cm és most 58 kg vagyok. Nyáron a semmittevés miatt felmentem 62-re. Habár annál több nem voltam, még mindig nem vagyok elégedett magammal főleg, hogy kapok megjegyzéseket egy bizonyos szókimondó gyerektől, hogy meghíztam meg gömbölyödök. :( .. Ez rosszul esik akárhogy is viccelődve mondja. Mérleg mérleg, mostmár rájöttem, hogy az nem számít. Addig fogyok amíg tetszem magamnak, és mérlegre sem állok többet. Hiába leszek 55 kg is, ha hájat látok majd magamon.

Ezzel a víz dologgal nem vagyok én még tisztában, úgyhogy sajnos nem tudok ezzel kapcsolatban hasznos információval szolgálni.:(

Üdv.

Sok sikert a továbbiaknak !

2012. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha fogyni akar akkor igen is lesz kedve hozzá és nem kényszerből fogja csinálni. Amúgy is az insanityvel átformálódsz, zsír le izom fel. Kilogrammot nem kell figyelni, mert a zsír helyett feljön az izom és ugyanannyi maradsz. Na amúgy csak kezdj hozzá, tudom kemény torna és nehéz hozzá szokni, de utána már rendszeressé válik és szeretni fogod, főleg majd ha látod a változást magadon :)
2012. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Taplalkozas Harcmüvesz Ur!

NAGYON nem ertek veled egyet! Semmi tejtermeket ne egyen?? Semmi gabonafelet?? Ne szamoljon kaloriat, mert az hülyeseg?? Csak zöldseget, hust egyen?? Ne adj tanacsokat szerintem XD Nemtudom, hogyan fogytam volna le 70 kilot ilyen hozzaallassal mint a tied egeszsegesen :) Mindent enni kell, csak esszerüen :) Igenis kell kaloriat szamolni, mert ha több kaloriat viszel be, mint amenyyit a szervezeted eleget, hizni fogsz, es ez teny :) Mondhat barki barmit, ez igy van :) Ez van. Viszont SEMMIT a szervezettöl megvonni, nem egeszseges... Kell a zsir is, a szenhidrat is, a feherje is, normalis kereteken belül. Lehetöleg egeszseges tartositoszer, adalekanyag mentess friss etelekkel kell bevinni... zöldsegek, gyümölcsök, teljes kiörlesü pekaru, alacsonyabb zsirtartalmu sajt, tej, feher husok stb... Nekem sikerült leadnom igy 70 kilot, es ket eve nem hiztam egy dekat se vissza, söt :) Mellesleg az Insanity nagyon jo, en is csinalom!

2013. febr. 2. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!