Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez egészséges? Elég fehérje...

Ez egészséges? Elég fehérje van benne? Vagy sok a szénhidrát? 165cm,48 kg

Figyelt kérdés
R: 1nagy csirkecomb(átsütött)+paradicsom+1narancs+2abonett T: 1alma E: 450g farmer zsírszegény natúr joghurt+1narancs U: 1mandarin V: 2tojásfehérje+paradicsom+retek+2abonett
2012. dec. 16. 22:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Kezdő anorexiásoknak még elmegy ez az étrend.Ha viszont tényleg csak ennyi szénhidrátot eszel kíváncsi vagyok rá, hogy lesz energiád a napi teendők elvégzésére.Plusz minek ennyi fehérje, attól félsz elveszted az izmod?Mert ha igen akkor elmondom ezzel az étrenddel afelé tartasz.


Nem akarok durvának hangzani, de ez egy elég energiaszegény étrend, körülbelül az etiópok esznek ennyit.

2012. dec. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Akkor kiakadnál, ha tudnád hogyan táplálkoztam az elmúlt 2hónapban, most növeltem. Mit javasolsz? Ehetek zsírszegény túrót+diót a nap folyamán? Úgy jó lesz?
2012. dec. 16. 22:25
 3/27 anonim ***** válasza:

Az a legjobb ha beépítesz egy kis egészséges szénhidrátot az alap étkezésekbe.Pl barna rizs, hüvelyesek és zöldségek (borsó, kukorica, vagyis ch dúsak).Plusz étkezések közt pár gyümölcs, kell a rost és az antioxidánsok.


Hiába eszel fehérjét ha a szervezeted nem tudja energiaként felhasználni.Vagy ha már azt kell használni izmot fogsz veszíteni.


Ne nagyon számolgasd a kajád, csak egyél amennyi jólesik.Nem egészséges ezen idegeskedni.Így csak arra tanítod a szervezeted hogy raktározzon és éhezés közben fogsz hízni.

2012. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
A kukoricától félek, mert nagyon hízlaló, de majd igyekszem borsót, és babot többet enni, köszi :)
2012. dec. 16. 22:55
 5/27 anonim ***** válasza:

Ha fogyózol, akkor miért eszel abonettet, joghurtot, babot, borsót?


Zöldség, hús -> az abonett csak szénhidrát, a joghurt még egy borjút is hizlal nemhogy egy 48 kilós nőt, a bab, borsó tele van szénhidráttal. Minek eszed ezeket a húsok, zöldségek, gyümölcsök mellé?

2012. dec. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Talán azért kellene ennie ezeket hogy energiája legyen.Vagy azt akarod hogy kávén és stimulánsokon fusson a szervezete egész nap? Áh, nem fogok tovább szenvedni veled, hajrá edd meg a steak-ed és élvezd amíg nem kerülsz kórházba szervi problémákkal.Mister ragadozó aki 5 percig nem lenne képes futni, mert annyi CHt sem eszik mint egy anorexiás nő.Kellemes ünnepeket.
2012. dec. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igazából inkább egészségesen próbálok élni. A joghurt nagyon jó hatással van a gyomromra. S az abonett meg elhanyagolható, gondoltam nem árthat, ha kicsit megdobja a kalóriaszámot.
2012. dec. 16. 23:16
 8/27 anonim ***** válasza:

Nem muszáj adni a részletekre :)


Szénhidrátmániás meg kíméljen, bárhol bármikor lefutom. Csak nem szeretek futni, ettől még.. meglepően gyors vagyok. Ugye én lennék a ragadozó, vagy mi (nem?).

2012. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A ragadozó aki a boltban veszi az "áldozatát".


Mellékesen ezer örömmel futok veled egy baráti kört.Ha Szeged környékén megfelel egy fél-maraton nincs akadálya annak hogy egy jót szórakozzunk. :D


Kicsit hideg van, de kit érdekel.Első a szórakozás, majd utána törődünk a részletekkel. :)

2012. dec. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ebéd 450g farmer zsírszegény natúr joghurt és narancs? Mi van? Túrót eszel és joghurtot ebédre? Mi vagy te, tehén? Miért nem eszel rendes emberi kaját?
2012. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!