Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 158 cm és 87 kg vagyok . Napi...

158 cm és 87 kg vagyok . Napi 1500 kcal elég ahhoz, hogy 5 hónap alatt 15 kg legalább letudjak adni? Hetente 3-4 alkalommal elliptikussal dolgozok 30-40 percet.

Figyelt kérdés
szerintetek igy elérem a célom?
2013. jan. 4. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, le fogod adni majd rá pár hétre/hónapra vissza is hízod.Éhezéssel fogyni?Mi ez a tömeges anorexia hullám?Azt elfelejtettem megemlíteni hogy miután visszahíztad még kevesebb izom lesz rajtad mert ezzel az étrenddel szinte csak azt égetsz.
2013. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Én azt mondom nem fog menni, mert le fog lassulni az anyagcseréd.

Hiszen: eszed majd a kenyeret, tejterméket, ezek zsírraktározást okoznak (az inzulinszinted megemelésével) így a normális zsírégetés/zsírraktározás egyensúlya felborul, és hiába eszel keveset, vagy nem fogsz fogyni vagy hízhatsz is. Persze a mérleg mutathat fogyást, hiszen nem különíti el a testedben a vizet, izomszövetet, zsírszövetet.. így te sem fogod tudni, hogy változott-e a zsírtömeged. A tükör fogja mutatni, hogy nem vagy túl jó formában. Na ez azért lesz, mert sok zöldség és húsok helyett kevés és valószínűleg rossz minőségű ételt fogsz enni.

2013. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1500 kcal hol éhezés? Sehol!

Heti pár óra sporttal pont ennyit kell ennie, hogy tartósan fogyjon!

[link]


Egy 158 centis embernek nem kell több ezer kalória, hogy "rendesen működjön".


Kérdező!


Arra figyelj, hogy az étkezésed fehérjedús legyen!

Ez a kritérium ahhoz, hogy ne izmot feszíts és ne korogjon folyton a gyomrod.


Ha heti 3-4 alkalomszor 30-40 perces sport helyett valami intenzívebbet folytatsz, akkor 1500 felé is nyugodtan mehetsz.

2013. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én ennyit ettem és lement 5 hónap alatt 20 kiló némi kis bűnözéssel,bár én 100kilóról indultam.
2013. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az orvoslexikonnak lövése sincs, hogy egy teljesen ismeretlen embernek mennyi kalóriára van szüksége :)

Nem ismerjük az emésztését, az anyagcseréjét.

2013. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Először is!Nem éhezem,nagyon jól érzem magam a napi 1500 kalóriával.Másodszor: Sok húst eszek,sok zöldséget.Kenyeret egyáltalán nem ,ha mégis akkor is magvas kenyeret.a közérzetem nagyon jó,és tényleg aztérzem kellett ez a diéta :)
2013. jan. 4. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!