Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lemehet 1,5 hónap alatt 10-12...

Lemehet 1,5 hónap alatt 10-12 kiló ha mindent beleadok?

Figyelt kérdés
Hello.Azthiszem ennyit híztam.Bevallom rengeteget ettem szemét kajákat is :( nemrég 18 kgt fogytam abból 10-et tuti felszedtem.36-38-as volt a méretem(a 38 kicsit lengébb volt) a 38-as gatya ALIG! jön rám..:((( mérlegre nem mertem ráállni borzalmas...látom magamon a változást a szép feszes hasam már kicsit plöttyedtebb lett,de még megvan a "formája" már hetek óta húzom-halogatom a diétát,de holnaptól belevágok!Pont másfél hónapot néztem ki(okt vége nov eleje)Napi max! 1000 kcalt ennék,és 1 órát ellipsziseznék vagy futnék mellette súlyzóznék és tornáznék.Tudom hogy kicsit drasztikus,de utálom ezt hogy meghíztam egész nap sírni tudnék,sehova sincs kedvem menni...kérlek értelmes válaszokat!Szerintetek menni fog?Kérlek ne szomorítsatok el mégjobban ígyis minden nap sírok..:( 16/Lány

2012. okt. 15. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
nem sajnáltatni akarom magam,csak azért esik ilyen rosszul mert világ életemben mindigis KÖVÉR voltam,most éreztem milyen ha szépnek látom magam..nagyon keményen megszenvedtem érte h lefogyjak...ezért nem tudom ezt elfogadni :((
2012. okt. 15. 18:43
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Van okod sírni, de nem a hasad miatt, hanem a hülyeséged miatt. Ezerszer el lett mondva, hogy ne koplaljatok, mert visszahízzátok. Lekoplaltál 18 kilót, visszahíztál 10-et, és még örülj, hogy csak 10-et, nem 20-at! És ami a legrosszabb, még csak nem is tanultál belőle. Na emiatt nyugodtan bőghetsz.

Hányszor kell még elismételni, hogy heti fél kg-t lehet leadni úgy, hogy ne hízd vissza, és hányszor kell még elmondani, hogy 1000 kalória lósz*r???

2012. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem 1000 kcallal fogytam le hanem 1200-al.lényegében igazad van de nem akarok megint egy évig fogyózni hogy végre lemenjen ez a f.os.elegem van már a diétából.amugy nemvagyok valami hízékony,mert ahoz képest amennyit ettem 3x ennyit kellett volna híznom.A kérdés
2012. okt. 15. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Na, én is ilyen változáson mentem át az elmúlt időszakban, átérzem a problémád:(

Én ráálltam a mérlegre...nem kellett volna!


De ne ess kétségbe, ha normálisan eszel, és mellette mozogsz is, akkor nem lesz baj. A koplalást viszont tényleg felejtsd el! Az nem vezet sehova. Egyél rendesen, napi 5x, és mellette napi 4x 1,5 torna, és meg lesz a hatása.:) Csak türelem.

Most úgyis jön a tél, tavaszig meg simán le tudod adni.

2012. okt. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen sokan ezt nagyon nem érzik át mint ahogy az első is.nekem ez nagyon fájó pont világ életemben bántottak súlyommal,meg hogy ronda vagyok,végre lefogytam mindenki dícsért,példakép voltam erre már megint a földre cseszett élet.elegem van.én abba belehalok ha ez csak tavaszra megy le.a tavalyi éves SŐT már az egész életem erről szól.edzés-diéta,diéta-edzés,edzéses diéta,és diétás edzés.Más korombelieknek nincsen ilyen problémájuk.Semmi önbizalmam nincsen,utálom így magam kövéren.Csak boldog szereetnék lenni a lefogyott tesettemmel,nem értem nekem ez miért nem adatik meg..
2012. okt. 15. 19:33
 6/6 A kérdező kommentje:
ez totál olyan mint amikor alig van pénzed,egy trabanttal jársz.,nagynehezen összespórolsz egy ferrarira,megvan egy hónapig aztán hirtelen összetörik és aztán üljél szépen vissza a trabantodba..minta minden ellenem lenne.Az iskolába nehezemre esik elmenni,nem szeretem ha így látnak..
2012. okt. 15. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!