Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1500 kalóriát eszem körülbelül...

1500 kalóriát eszem körülbelül két hete. Sok fehérjét, minimális szénhidrátot.85 kg vagyok és a mérleg semmi minuszt nem mutat két hét után. Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés
Mikor indul be a fogyás?valamit nem jól csinálok?
2013. jan. 9. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha több fehérjét halmozol fel, mint amennyire a szervezetednek szüksége van, akkor nem izom lesz belőle, hanem zsírként raktározódik. Szerintem több zöldséget kéne enned, és kevesebb fehérjét, és fehérjéből is csak sovány húsokat, halat ennék. A laktózból nyert nem hasznosítja oly' mértékben a test. (Laktóz=tejtermékek. Én gyümölcsöt, és zöldséget ennék többet, és figyelj a zsírra! Például dióból ideális pótolni, de mértékkel. Ja, és én nem ennék banánt, kukoricát, sertést semmilyen szinten. Alvás előtt 3 órával ne egyél, és feküdj le minél hamarabb. A vacsi lehetőleg fehérjéből, s zöldségekből álljon. A gyümölcsökből max. 2-ig nyerj energiát. A legfontosabb pedig: sportolj mindennap, minél többet! Nekem ezek beváltak, de ez egyénfüggő lehet. Sok sikert!
2013. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van konyhai mérleged? hogyan méred le a kaják súlyát, hogy biztos legyél benne, hogy 1500 kcal-t eszel? mert amúgy jónak hangzik, de ha a mennyiségeket félrelövöd, akkor mindegy, hogy amúgy jókat ettél volna...
2013. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
onyhai mérlegen mérem a hust még nyersen ugy készitem el,és ugy szémolom a kalóriát.van hogy a főzelékbőlis csak 10 dekát eszek,azt is mérem.plussz rászámolok a kalóriaértékre,hogy nehogy tullépjem
2013. jan. 10. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor ezen kívül ajánlom a myfitnesspal.com-ot, ha tudsz angolul, ott tudod rendesen írni a dolgokat.


milyen adatokkal rendelkezel ehhez a 85 kg-hoz? (életkor, nem, cm) Sportolsz is mellette?

biztos, hogy hormonálisan minden rendben van a pajmiriggyel? nincs esetleg inzulinrezisztenciád vagy bármilyen más egészségügyi háttered, ami miatt nem tudsz fogyni? érdemes kivizsgálni, ha gyanúsan nem fogysz semmitől.

2013. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
minden másnap 40 percet futok,alig vacsizok most már.DE!!beindult a fogyás :)
2013. jan. 11. 12:18
 6/6 anonim ***** válasza:

85 kilóval semmiképp sem ajánlom a futást, ha csak nem vagy ehhez 2 m... nagyon megterheli az izületeket, nem érzed rögtön, de huzamosabb idő után már nem fogod tudni visszafordítani a károsodást!!


Ússz, vagy csak erőltetett menet legyen, bicikli, ha aerob sportokat akarsz, de amúgy súlyzós edzések kellenének...

2013. jan. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!