Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 169cm 59 kg vagyok kb 2 hónap...

169cm 59 kg vagyok kb 2 hónap alatt fogytam le 66rol most viszont egyáltalán nem fogyok 50 re akarok minimum nem eszek délelőtt?

Figyelt kérdés
egyáltalán semmit vagy csak banánt ebédre normálisan délután 1 almát este egy pohár kakaót mi lehet a gond fogyni akarok de eggyaltalan nemlatszik meg rajtam Help pls?!
2011. febr. 22. 09:45
 1/7 poiu ***** válasza:

Talán azért, mert már most is sovány vagy. A magasságodhoz a 66 kg ideálisnak számít. A megcélzott 50 kilóval sovány lennél, ha lány vagy, és gebe ha fiú vagy :-)

Itt ellenőrizheted:

[link]

2011. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez jó zavaros lett.

Gondolom, még kamasz vagy.

Nem akarj "minimum 50 kilóra" lefogyni, nem lesz melled, és az is lógni fog. :(

Ha ez a 7 kiló fogyás nem látszik meg rajtad, akkor próbálj meg tornázni, sokkal látványosabb a fogyás.

Képzelj el zacskót, amiből vettél ki cukrot, de a zacskó ugyanakkora marad. Na pont ilyen a bőröd is torna nélkül, hiába fogysz, csak puhább leszel, vékonyabb nem sokkal.

Mozgás nélkül akár 10-12 kilót is fogyhatsz úgy, hogy ugyanakkora ruha kell, csak a mérleg mutat kevesebbet, meg kicsit bővebb a combodon a régi nadrág.


Egyél egészségesen, és tornázz!

Az alapanyagcseréhez nem elég, amit megeszel, annak a jó része is csak zsír, meg cukor.

Mondjuk jó lenne tudni, mit értesz az alatt, hogy "ebédre normálisan", mert ha csirkepörkölt tejföllel és nokedlival, akkor meg túl sok a kalória.

2011. febr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából a csipomon van sok zsír azt szeretnem ledolgozni meg a mellemnel 16/f
2011. febr. 22. 10:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg azért tokam is van:s
2011. febr. 22. 10:51
 5/7 anonim ***** válasza:
16 éves fiúnak ez a súly is baromi kevés! sportolni, sportolni! csak ezt tudom mondani, focizz a haverjaiddal, kosarazz, iratkozz be atlétikára, ezek fél éven belül szálkás, sportos alakot formálnak neked ;)
2011. febr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:
Te írtad jól a megoldást, igen, dolgozd le! Az atlétika tényleg jó, általában olyan mozgásra van szükséged, amiben erősítés is, meg kardió is.
2011. febr. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fogyókúránál tényleg hatássabb a sport, de nem baj ha egészségesen is táplálkozol. Ami egyébként a nem-fogyást okozza, az az hogy a szervezeted átáll raktározó funkcióra, mivel csökkentett energia mennyiséget vittél be, ezért úgy van kitalálva a tested, hogy ilyenkor minden bevitt élelemből a maximális energiamennyiséget nyeri ki, plusz az anyagcseréd is lelassul. Szóval inkább egyél kevesebbet naponta 5x és sportolj.... sokkal többet fogsz fogyni..illetve az ideális testsúlyodhoz közelebb fogsz kerülni mindenképpen.
2011. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!