Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon rossz a mai kajám?

Nagyon rossz a mai kajám?

Figyelt kérdés

úgyvol mától fogyóznk, vagyis 1hónapja halogatom..

megettem 1.5-2 tányér rakott krumplit, meg csokis piskótát csoki öntettel, ami durván 950 kalória volt+ a krumplival együtt 1600 kalória körül. ha ma már nem eszek és 70 percet edzek ellipszis tréneren(-500 kcalt ír ki ) akkor még fogyhatok?


2013. febr. 19. 13:53
 1/2 anonim ***** válasza:
A kajádnak semmi köze a fogyókúrához.. Ahogy annak, sem, hogy déltől nem eszel majd semmit.. Szerintem, ma egyél most már úgy, ahogy eddig és holnapra gondold végig mit fogsz enni és csináld normálisan.. Ennek még ha lesz is energiád (bár nem tudom honnan, mikor egész délután semmit sem eszel) és tornázol sincs semmi értelme.. Holnapra állít össze egy normális étrendet,mozogj és akkor nevezheted fogyókúrának..
2013. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát most tele vagyok, utána meg táncra megyek, fél 8ra érek haza.... akkor meg már nem akarok nagyon enni..
2013. febr. 19. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!