Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az utolsó 2-3 kilót hogyan...

Az utolsó 2-3 kilót hogyan adjam le? 1200 kcal-val sikerült pár kilótól megszabadulnom. Mit tehetnék még? Mozgás megvan. Normális ételeket eszem.

Figyelt kérdés
2010. márc. 2. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy miből van az az 1200 kcal. Nem mindegy hányszor eszel egy nap. Nem mindegy mennyit és mit mozogsz... Így elsőre ennyi :)
2010. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
5 étkezés, tk zab, sok csirke, túró, kefír, zöldség. a mozgás ált. taposás, de minimum 1 óra séta
2010. márc. 2. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ezt így csinálod, biztos lemegy, csak lassan. Nem kell sürgetni! Rajtam is kb ennyi felesleg van, egy hónap alatt csak fél kiló ment le, de mellette nagyon jól érzem magam és nem szenvedek. Hajrá!
2010. márc. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást! sok sikert neked is!
2010. márc. 2. 22:23
 5/6 maundrel ***** válasza:
én is ugyanebben a cipőben járok, "csak" 2-3 kiló..de az mintha ideragadt volna, én is 5 eszem egy nap, tornázok rendszeresen. nekem inkább centikben látszik az eredmény mintsem kilókban :D
2010. márc. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! remélem, mindannyiunknak hamarosan összejön!
2010. márc. 3. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!