Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Terhesség alatt 31 kg-ot...

M.Inke kérdése:

Terhesség alatt 31 kg-ot szedtem fel már szeptemberben megszültem azóta nem fogytam 18 éves vagyok és nem éppen csinos.59 kg-ról ami alapból nem volt kevés 90-re híztam. Van olyan akinek sikerült hatásos módszerrel lefogynia szerek nélkül? És hogyan?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2011 szeptemberében szültem. 25kg-ot híztam. Sokat sétáltam a babával, tempósan toltam a kocsit dombnak felfelé, minden nap kb 2 órát. A kislányom nagyon jókat aludt közben. Amikot aludt 20-30 petceket tornáztam otthon, többre nem volt időm, mert a háztartás is ott volt és levelezőn csináltam az egyetemet.

Nem ettem cukros dolgokat, sok főzeléket és gyümölcsöt igen meg sovány húst. 8 hónap alatt lement a 25kg úgy, hogy szoptatni is tudtam!

2013. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszolótól szeretném megkérdezni, hogyan készíted a főzelékeket?Én is imádom, de lisztes habarással nem igazán egészséges.
2013. febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes kiőrlésű liszttel, de kevéssel vagy zsírszegény tejföllel habartam be! Mondjuk én a szoptatás miatt nem vontam meg a szénhidrátot, csak azért figyeltem rá. Inkább nem ettem hozzá kenyeret ilyesmi, szerintem sokat számít.
2013. febr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rám is feljött 20 kg... Most kezdem leadni hogy lelkileg is rendben vagyok, a lányom 10 hónapos. Ha a férjem kicsit előbb megjön, rábízom a kicsit én addig 40 percet tornázok, mellette pedig nagyon odafigyelek az étkezésre. erre tornázok:

https://www.youtube.com/watch?v=5pIcJ2N3UtA

2013. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
meg egy tipp,én zabpehellyel,zabkorpaval suritek.krumpli,rizs helyett zöldség,sali a körét,már rengetegfelet csinálok,csak fantázia kérdése..gyümölcsöt eszek,ha nasiznek,meg ilyesmi.Most álltam neki újra rendszeresen mozogni,így könnyebb a kajara is figyelni(nem bunozni),mivel akkor "felesleges"lenne mozognom...
2013. febr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia, ha gondolod írj privit hasonló a helyzetem.
2013. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, hát én is 20-25 kg-ot szeretnék lefogyni.
2013. febr. 23. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!