Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Október közepére szeretnék...

Október közepére szeretnék megszabadulni egy pár centitől. Mi szerepeljen a bevásárló listán? Miket vegyek, amiket ehetek?

Figyelt kérdés

Nincs sok pénzem, de apu néha szponzorál. Majd október közepén kapok fizut, akkor szeretnék új nadrágokat és pulcsikat venni, de akkor már egy számmal kisebbeket. Most a konfekció méretem a 38-as, de néha már szűk itt ott. A derekam 70-es, a csípőm 93 cm, comb 51. 164 cm, és 59-60 kg vagyok. A célom egy 60-65-ös derék, 88-90-es csípő, és combból minél több. 16 évesen 36-os ruhákat hordtam, és szeretnék újra ilyeneket hordani.

Barátnőm állítja, hogy nem lehet már felnőtten (24 évesen) vissza fogyni a kamaszkori méretekre. De szerintem nincs igaza, legalább is remélem.

De lényeg a lényeg, ha elmegyek vásárolni, csak állok az üzletbe és fogalmam nincs mit vegyek, ami a diétámba beleférhet. Segítenétek összeállítani egy bevásárló listát? Jövő héttől kezdek majd járni aerobikra. A lehetőségem Tai box, Tae-bo, alakformáról torna, spinnig, yoga, step, pilates, zsírégető-erősítő torna. Melyikre lenne érdemes járni?


2010. szept. 7. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlók a paramétereink. :) Én 23/L, mell 93, derék 72 csípő 93, comb 55. 164 cm 60 kg. Én súlyzós edzést és aerob edzést végzek. Szerintem nagyon jól nézhetsz ki már most is, a 38-as méret tökéletes. És igen, egy felnőtt nő egész más mint egy kamasz lány! Szerintem neked nem fogyni kellene hanem max picit izmosodni, alakformálni.

Na de lényeg a lényeg, az én bevásárlóistámban mindig van: rengeteg zöldség, zabpehely, tojás, sok hús (lazac és csirkemell, pulykahús, mikor mi) nasinak olajos magvak és némi gyümölcs, de azt csak mérsékelten, túró. Diéta alatt ugyanis csökkenteni kell a szénhidrátbevitelt, és emelni a fehérjét. Minél kevesebb feldolgozott "műkaját" vegyél. Minél természetesebb egy étel, annál jobban tudja hasznosítani a szervezeted!

Én valami nem túl pörgős aerob edzést csinálnék, mondjuk tae-bo vagy jóga, de a lényeg az hogy olyat sportolj amit élvezel is.

2010. szept. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokan mondják, hogy nem kell fogyni, de kell. Mert nem érzem magam jól ebben a testben. Felveszem a ruháimat, és túl szűk, itt egy plusz dudor, ott még egy. Nem kellene a dudorodó zsírpacnik. Szép sima legyen a ruha mikor felveszem. De leginkább a nagy fenekem zavar, és a vastag combom. Alig tudom a fenekemre felhúzni a nadrágot. A derekamon szépen állna, de nem jön fel, ami meg fel jön derékban eláll.
2010. szept. 7. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
88%
Vastag combod?? Akkor én mit mondjak az 55 centisemmel? :D És szerintem még az se nagy. De gondolom nem foglak meggyőzni. Sajna ha körte alakod van, az alkati kérdés, diéta ezen nem fog változtatni. Más meg örülne olyan alaknak, elálló gatya vagy sem ;)
2010. szept. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!