Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalória lehetett kb.10...

Hány kalória lehetett kb.10 darab Fornetti Cookies?

Figyelt kérdés

Nincs fent a fornetti honlapján csak annyi, hogy egy darab 21 g. 10 db kb. 210 g lehetett.

Mennyivel számoljak? 4-500 kcal/100g? Tehát kb. 1000? Reális ez? Ismer valaki hasonló sütit, hogy annak mennyi az energiatartalma?

Nem mindegy, hogy mennyit ehetek ma még az 1200-hoz.

Köszi.


2011. dec. 18. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. dec. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. De hiába állítom be, hogy "Újdonságok", nem ad ki semmit...vagy csak az én gépem nem tölti be?
2011. dec. 18. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


a feltételezésed az 1000 kcal-ról elég reális.

a "Nem mindegy, hogy mennyit ehetek ma még az 1200-hoz." állitásod már irreális, ilyen hulladékból hiába számolod az energiabevitelt, jól nem jársz. hogy komolyan vedd amit irok, persze kifejtem röviden.

telitett zsirokat, fehér lisztet és cukrot eszel ezekkel. ezek nyilván sem a vércukor szabályozásodnak nem tesznek jót, és nem előnyösek abból a szempontból sem, hogy majdnem olyan, mint ha semmit sem ettél volna. elvégre teljes értékű fehérje, esszenciális zsirsav és vitamin tartalma 0. magyarul a mai nap alighanem éhezel. ezt minőségi éhezésnek nevezik már a középiskolás biológia könyvek is, hogy megtanitsák, felhivják a figyelmét a 14-18 éves kölyköknek is ennek a veszélyeire.

2011. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez az a finom kis sűrű csokitésztájú pötty vanilliakrémmel a közepén? (Olyan mint egy kini kaka :D)


Húú azt de imádom :)

Én is szoktam néha ilyet enni,és biztos van 450kcal 100grammja,de az 500-at sem tartom kizártnak :(

Majd ha legközelebb megyek fornettibe,megkérdezem a nőcitől,hátha tudja.

2011. dec. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!