Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok erről a napi...

Mit gondoltok erről a napi étrendrol?

Figyelt kérdés

Reggel7: 1pufi rizs,1 light malnas joghurt(70kcal)

8-9:30 edzes

10: 1 abonett szendvics(60kcal)

Du13:00:roston sült csirkemell,KFC kaposztaslaata(180kcal)

15-17 edzes

Este 1 alma



2013. márc. 22. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

eddzééés utááán néééém szééénhidrátot eszüüünk

este meg főőőőleeeeg neeeem merrt neeem terheljüük le veleeee éjszakáára a szervezetünkeeeet

Magyarán összefoglalva edzés után, vacsorára mindig fehérjét eszünk. Azaz vegyél zsírszegény túrót, vagy fehérjeturmixot(vagy húst)

És ez rohadt kevés, szerintem a tengerimalacom többet eszik egy nap. Milyen reggeli ez?:D Nem hiszem, hogy egész napra ellátna energiával. Pedig ez ám a reggeli célja. Tessék szépen zabkását enni, vagy tk kenyeret kefírrel.

2013. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Reggelire egy jó kis rántotta két tojásból kenyér nélkül mondjuk uborkával. Délelőtt jöhet egy alma, délben jó a csirkemell salátával, este megint valami fehérje salátával vagy párolt zöldséggel.
2013. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
KFC káposztasaláta?? Komolyan??? -.-
2013. márc. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Koszi!:)

Utolsó...mert? Saláta,finom es 180kcal...sztem nem gaz,nem ugy mintha egy hamburgert ennék:D

2013. márc. 22. 18:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés ennyi edzés mellett. Szükséged lenne egy kicsit többre. Mióta tartod már ezt az edzés/étrendtervet? Fogyás a cél vagy csak szinten tartás?
2013. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az a salata csupa zsir de te tudod ..
2013. márc. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 hete. De ma biztos h vissza szedtem az összes kilót ami lement rolam ezalatt az 1 het alatt:D
2013. márc. 23. 17:55
 8/9 anonim válasza:

Szerintem ez önsanyargatás...

Nyugodtan ehetsz bármit, csak este 6 óra után nem.

Ha ilyen sokat mozogsz egy nap, és alig eszel valamit az nem túl jó szórakozás...

A szervezeted nem tud elég energiát termelni, ennyi táplálékból és nem csak fehérjét meg szénhidrátot kell enni, hanem mindent! Rostok, vitaminok,szénhidrátok,fehérjék,zsírok.

Ha ezeket beviszed a szervezetedbe és mozogsz, le fogsz fogyni, vagy legalább is izmos leszel! :)

2013. márc. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne egyél "bármit". Jó tápértékű kajákat nyugodtan ehetsz 6 után, nem fogsz tőle hízni.
2013. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!