Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehet vacsorára keményítővel...

Lehet vacsorára keményítővel készített főzeléket enni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogyha belefér a napi kalória deficitbe, akkor oké...de azt is fontosnak tartom, hogy normális kajákból álljon össze az az 1300-1400 kcal. Szóval nem tudom, ez mennyire számít jónak? Liszt helyett keményítővel rántanám be, de már ebédeltem, szóval ebédnek már nem jó, vacsorára enném. Ma 600 kcal-t ettem idáig, most gyümit eszek majd, 4 óra körül tervezek még enni joghurtot pufirizzsel, aztán 5kor egy órahossza aerobic, és utána, tehát 6-fél 7 körül jönne a főzelék.
2013. márc. 28. 14:13
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, nem is...690 kcal levessel együtt :D
2013. márc. 28. 14:14
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát a kalória deficit sokat nem ér, ha túl sok szénhidrátot eszel, ha betelik a glikogén raktár akkor zsír lesz a vége, tehát nem fogysz.

Ha tudod inkább sűrítsd önmagával, kiveszel egy kis adagot leturmixolod és vissza kevered, amíg nem látod megfelelően sűrűnek.

2013. márc. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy amit sejtesz (jó minőségű ételeket kellene enni) nemhogy fontos, de a legfontosabb.


Tehát a lisztes (vagy keményítős) főzelék, a joghurt, pufirizs mind szemétnek minősül. Jók, mert nem halsz éhen, de fogyáshoz, egészséghez.. sajnos nem jók. Ha keveset eszel belőlük, akkor egy darabig még lehet fogyni, nem leszel beteg 1-2 év alatt, de hosszú távon.. fölösleges ezekkel kockáztatni.


A főzeléket liszt vagy keményítő nélkül lenne jobb készíteni, és persze az ilyen joghurtos meg rizses üres kalóriák helyett is sokkal táplálóbb lenne egy zöldséges vagy húsos étel.

2013. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!