Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Igaz az, hogy a teában önmagáb...

Igaz az, hogy a teában önmagában semmi kalória nincsen? A KalóriaBázis 0-nak mutatja (persze, ha nem teszek hozzá cukrot, meg semmit), de olyan hihetetlen.

Figyelt kérdés
Igazi teafűből kiáztatott teákra gondolok elsősorban, van nekem olyan, ami csokiízű, abban sincs kalória? (Nem tudom, igazi csokiból van-e, de az íze mindenesetre tényleg olyan :))
2013. ápr. 1. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz, ezen nincs mit ragozni.
2013. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Általában a teás dobozokra rá van írva,hogy mennyi kalória van bennük. Pl. van nekem itthon epres Picwick és az van ráírva,hogy 100 ml-nyi teában (cokor,méz,citrom nélkül) <4kcal. Szóval nagyon kevés kalória van benne.
2013. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Ezen nincs semmi, teás boltban vettem, díszdobozban van a teafű, nekem kell kiáztatni.

2013. ápr. 1. 16:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Koffein tartalmuk van, a kalória elhanyagolható.
2013. ápr. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A koffein nem gond.

Habár volt olyan, hogy ittam egymás után hármat, és utána majd' kiesett a szívem. :P

De alapvetően jól bírom, pedig ezek tényleg erősek.

2013. ápr. 1. 21:17
 6/7 anonim válasza:
Bocsi az offért de belinkelnéd nekem a csoki ízű teát már hónapok óta keresem :3
2013. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hú, hát én Spanyolországban vettem, nem tudom, hogy itthon hol lehet találni...

Pedig jó lenne, mert nekem is fogyóban van.


Azt tudom, hogy van Óbudán egy teabolt, ahol rengeteg féle tea van, majd megnézem ott, és szólok, ha találok! :)

2013. máj. 2. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!