Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Súlytartásnál belefér ha...

Súlytartásnál belefér ha eszek édességet, de beleszámolom a kalórialimitbe? Fogyás alatt ilyet nem csináltam.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, belefér. Még fogyi alatt is belefért volna. A fogyás nem az önsanyargatásról szól.
2013. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1: Örülök, hogy nem csak én gondolom így...

Számolni biztos nem számolnék, amúgyis annyit eszik az ember, amivel jóllakik, nem ami befér... Nem? Lehet számolni, de az inkább csak megmutatja, hogy mire képes 2 nyamvadt evőkanál olaj :D Megfelelően választva finom és laktató cuccokat ehet az ember nem túl sok kalóriában is.


Én a kb. napi édességet beépítem a táplálkozásomba, s normális cuccokból hozom össze (olajos mag, alma, mák, ilyesmi. külön nem édesség, együtt viszont az :)).

Igaz, ritkán számolok és nem nagyon fogyok, de ez mindegy most :P

2013. ápr. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én viszont számolok, fogyok is. De a fogyás miatt bolond lennék kihagyni egy sütit! Nem aszkéta akarok lenni, hanem súlyban könnyebb.
2013. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fogyis édességeket én is eszek, sőt, rengeteget :D Most olyanra gondoltam amit nem lehet diétabaráttá tenni, pl. egy csoki. De akkor megengedem magamnak, köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 2. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!