Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Na most akkor jól vagy rosszul...

Na most akkor jól vagy rosszul csinálom? Valaki azt modnja jól, van aki szerint rossz szerinted?

Figyelt kérdés

nem mindennapos étrend ma így jött ki

reggeli 4 db tk abonett, 2db paradicsom, 1dbpaprika, kígyóubroka, 1 db macisajt light (ide még szokott csmell, vagy főtt tojás jönni, csak pont mára kifogyott)

tízórai 1 db alma, 1 mélytányér málna

ebéd-hasábburgonya volt sült kolbásszal-na én ezt kihagytam ezért ettem helyette 1 db teljes kiőrlésű-szezámmagos kiflit, 4db kovászosuborkát, 1 db paradicsom+ 450grammos milli life kefír-itt ez baj hogy kihagyom az ebédett és kicserélem vele, nincs sok választási lehetőségem, amit anyáék vesznek, csinálnak az van de próbálkozok azért

vacsora 175gramm natur joghurt


2011. jún. 16. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem jó.
2011. jún. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
ez nagyon sok. legabbis amennyit én eszek ahhoz képest... 2 óránként eszek keveset. ajj, írj privátot:)
2011. jún. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

második, ha ez a koplalókúra szerinted sok étel, akkor kezeltesd magad


kérdező:


orvosilexikon.hu, kcal.hu

2011. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
hát fogjuk rá
2011. jún. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A gyümölcs majdnem sok is, a fehérje, szénhidrát kevés, és kalóriában se sok. De rossznak nem mondanám, jó irányba mozdultál el. Azért a teljes kiőrlésű cuccokat vissza kéne szorítani más szénhidrátokkal, rizs, főtt krumpli, bevehetnéd a babot, lencsét is az étkezésedbe. A vacsora nem túl jó, a joghurt.. áá... oda valami lassan felszívódó fehérje kéne, és nagyon nagyon kevés szénhidrát. A natúr joghurt erre nem jó. De mit tehetsz, azt eszed amit ők vesznek, nem vagy a magad ura. Jobb mintha chips meg kóla menne egész nap, inkább az a baj hogy kicsit kevés az értékes tápanyag.
2011. jún. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm

hát én is szívesebben ennék halat, csirkét egy nagy adag salátával meg barna rizzsel

vacsorára imádnám a sovány túrót friss zöldségekkel

de ezt nem tudom megtenni, így is próbálom a lehető legjobbat kihozni

gyümölcsöket imádom, abból mindig sok van mert kapjuk vidékről és azokkal próbálok jól lakni kolbász helyett

ma is az ebéd előre gyártott szilvásgombóc és zacskós leves lesz na azt ma is kihagyom

vacsorára meg anya hoz szalonnát és lecsókolbászt azt sütik le -na én megint kihagyom ezt marad a gyümölcs

2011. jún. 17. 07:58
 7/17 °:Amigo:° ***** válasza:

A gyümölcs nagyon nem kell a diétában!

Reggel edd, ha már eszel, mert a fruktóz egy olyan speciális cukor, amit csak a máj raktároz, annak kapacítása pedig nagyon minimnális.

Emiatt a gyümölcscukor a legrosszabb cukor az összes közül. (a többi mind izomban raktározódik és mozgásnál könnyen felhasználódik)

2011. jún. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

köszi

na akkor gyümölcsöt se ehetek, ez rossz hír:(

2011. jún. 19. 19:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jo;)A gyumolcs meg jo csak estere ne egyel sokat;)Es probalj valtozatosan enni:P
2011. jún. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

*A gyümölcs nagyon nem kell a diétában!

Reggel edd, ha már eszel, mert a fruktóz egy olyan speciális cukor, amit csak a máj raktároz, annak kapacítása pedig nagyon minimnális.

Emiatt a gyümölcscukor a legrosszabb cukor az összes közül. (a többi mind izomban raktározódik és mozgásnál könnyen felhasználódik)


Ez egy orbitális baromság. A fruktóz a legjobb cukor, lebontja a szervezet, nem raktározódik zsír formájában, nem emeli nagyon a vércukorszintet, és cukorra szükség van. Egy biológus ül mellettem, úgyhogy elhiheted, hogy ez az igazság. Kicsit bonyolultabban magyarázta, de kb. ez volt a lényeg.

Egyél nyugodtan gyümölcsöt.


Az étrend nem igazán jó. Ebédig oké, az ebédből hiányzik a fehérje, és inkább ettél volna 4 paradicsomot és 1 koviubit. :) Szóval frisset inkább. A kifli se volt igazán jó választás, de ha nem volt más, hát nem volt más. Szerintem jobb lett volna, ha kolbászt eszel paradicsommal, még ha kicsit zsírosabb, akkor is, főleg, ha nem rendszeresen van kolbász.

A vacsora a legrosszabb, iszonyú kevés, gyakorlatilag semmi.

2011. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!