Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Túl sok torna ártalmas lehet?

Túl sok torna ártalmas lehet?

Figyelt kérdés

Formásodni szeretnék és egy kis zsírt leadni még az alsóbb felemről! Igyekszem minden hétköznap mozogni valamit (séta, takarítás, cipekedés mellett). Minden alkalommal legalább 40 percet tornázok, de van, hogy 1 óra is megvan, fegyencedzés jellegű erősítő gyakorlatokat csinálok, guggolás, kitörés, fekvőtámasz, hasprés stb. + a Callaneticses csípőgyakorlatokból is DE minden gyakorlatot lassan és így sokkal jobban meg is dolgoztat....Heti 5x sok? Szoktam még a végére kb. 10 perc intervallum edzést is tenni.... Van, hogy utána még pluszba jógázok egy kicsit, mert jól esik...


(164cm, 55-56 kg vagyok, kb. 1400-1500 kalóriát eszek, kb így oszlik el: fehérje 30%, zsír 30%, ch 50%... )



2013. ápr. 28. 13:32
 1/3 anonim válasza:
Ez így elég jó. Az én véleményem mondjuk az, hogyha eleget mozogsz/sportolsz, akkor nem számít mit eszel. Az edzések gyakorisága attól függ, hogy mennyit szeretnél fogyni/formásodni, de semmiképp se hajszold túl magad.
2013. ápr. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem 30-30-50, hanem 30-20-50 :D
2013. ápr. 28. 22:24
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. ápr. 28. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!