Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Segítség! Elbuktam a fogyókúrát?

Segítség! Elbuktam a fogyókúrát?

Figyelt kérdés

Mindenki! Hülye voltam..-.-"

Sikerült fogynom 9 kilót 4 hónap alatt..600-900 kcal-al, és sok sporttal. (min.napi 1 óra) DE! tartottam szünetetek. közben volt hogy ingadoztam a súlyok közt de végül sikerült elérnem a 43 kg-ot.(16 éves, 157 cm vagyok) Ne mondjátok h kevés, nem az..akkor volt pont okés az alakom. Na de..az elmúlt 2 hétben sajna össze ettem mindent..kcal számolás alapján 2,5 vagy akár 3 kiló is visszajöhetett. Mérlegre egyenlőre nem állok, mert fel is vagyok puffadva, és még nem ürült ki a szervezetem. Na most..mit csináljak? Mármint nekiállok megint fogyózni->már nem olyan drasztikusan mint ezelőtt, dee..számolhatok a jojó effektussal? Szerintetek mi lesz velem? most 3 tisztítónapot tervezek-zöldség, gyümölcs. baromi kevés szénhidrát, sok fehérje..semmi édesség , sok víz, almaecet stb. Van még esélyem újra elérni a 43 kg-ot, ugye? és utána persze szép lassan térnék vissza normális, helyes, egészséges táplálkozásra. Soha többé ilyen, mert ilyenkor nagyon nem érzem magam jól a bőrőmben.


2013. máj. 28. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Tetszik, nem tetszik, ez a súly nagyon kevés a magasságodhoz.

A drasztikus diétával annyit már elértél, hogy az anyagcseréd rendesen lelassult.

Állj rá a mérlegre, és ne ájulj le róla, de lehet, hogy több is visszajött, mivel a leadott súly egy része kihajtott víz. Minden esetben. Illetve +2 kg minimum, ha van bármi a gyomorban és a belekben...


A vágyott 43 kg-ot úgy érheted el, ha életed végégi fogyózol, és minden nap mérlegre állsz, hogy amit feljött egy pici, azt időben le tudd adni.

Gyakorlatilag folyamatosan éhes leszel, nem lehet hozzászokni.

Ez az ára a pont jó alaknak!

Ez ugyanis már az alultáplált kategória, tehát folyamatosan kevesebbet kell enned, mint amire szüksége lenne egy egészséges, normál súllyal rendelkező szervezetnek.


Idővel majd eltűnik a melled, a feneked, tönkremegy a bőröd, törik a körmöd, kiritkul a hajad, és elmarad a havi vérzésed. Utóbbi talán még pozitív is.

Nem véletlen, hogy az ilyen alkatú cicababáknak póthajuk van, műkörmük, és szilikon mellük, meg fél liter alapozó nélkül nem mennek az utcára.


[link]


[link]


[link]


Ez a modellek álomalakja photoshop nélkül.

Fincsi.

2013. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"kcal számolás alapján 2,5 vagy akár 3 kiló is visszajöhetett"


Csak annyi, hogy mi? Tudod hogy a kalória számolgatás betegséggé növi ki magát?


Miért nem eszel ételt (mármint igazi ételt) amitől nem hízol, és nem kell hogy az étkezés táplálkozási betegséggé váljon nálad?

2013. máj. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Na igen. Tipikus példái annak, amikor valaki keveset eszik, és az is szemét. Vékonyak, mint a káka bele, és olyan narancsbőrük van, hogy szüretelni lehetne. És ahogy kijön a jóidő, az utcán is egyre gyakrabban látni rövidnadrágban/miniszoknyában ilyen lábakkal fiatalokat.
2013. máj. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Fuhh..jellemző, h mennyire eltudják keseríteni és lenézni egymást az emberek. Amúgy..semmit sem tudtok. Mikor 43 kg voltam, akkor voltam a legegészségesebb. Osztályunkban mindenki kiakadt milyen jó lettem a sportban, mennyire kitartó vagyok stb. Akkor amit ettem nem szemét volt..figyeltem arra, hogy a szénhidrátból legyen a legkevesebb, és a fehérjéből a legtöbb. ÉS minden nap ettem sok gyümölcsöt. Beteg sem voltam. Amúgy ti nem olvassátok végig a kérdést?:S Le is írtam h áttérnék a normális, helyes egészséges életmódra. Sőt..már minden vágyam, h át térhessek-persze csak azután, h a cél elérése megvolt.
2013. máj. 28. 16:43
 5/8 anonim ***** válasza:

simán van :) ráadásul sztem 3-4 hét alatt is visszaszerezheted. Amúgy az jó, hogy szénhidrátot nem eszel. Bár a gyümölcs az, de napi néhány gyümölcs még jó, viszont zsírt is kéne szerintem, kalóriában legalább annyi zsírt mint fehérjét. Ezt pl zsíros húsok, kókuszzsír, kolbász, tojás, avokádó.. ilyesmikkel simán el lehet érni:)

nagyon jól lehet fogyni magas zsír, normál/alacsony fehérje és 0 szénhidráttal is:) azok a modellek amit vki linkelt meg tényleg szemetet esznek és egy normálisan étkező vékony lánynak szép feszes feneke van :)

2013. máj. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A szép, feszes fenék a mozgástól terem, itt erről egy szó se esett.

A kérdező most kezd bele a jojó diétába. Öt kiló le, kiéhezetten zabálni kezd, öt kiló fel, kétségbeesett koplalás, öt kiló le, és kezdődik elölről.

Aztán jön az, hogy öt kiló fel, három megy le, öt kiló fel, három megy le. Mire észbe kap (mondjuk egy gyerek szülése után, harminc évesen) lesz 75 kg, és akkor se tudja leadni, ha egész nap éhezik és órákat pattog otthon DVD-re.

2013. máj. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszoló..köszönöm: ) Eddig is úgy csináltam, hogy főleg tojást, sajtot, műzlit, abonettet, puffasztott rizst és gyümölcsöket ettem. Ebből volt a legtöbb. És még nézelődök, hogy mivel lehetne még egészségesebb az étrendem. A feszes combot és a feneket meg annó már elértem tornával, és a régi táplálkozásommal, szval sikerülni fog megint : )

ÉS...nem lesz jojó effektusom! Eldöntöttem..nem hagyom : ) Igen, megint le fogom adni azt a 3 kilót, de utána nem fog visszajönni. A tervem az, h 3 kiló lemegy-megint sok sporttal, kevesebb evéssel(nem koplalással) és utána mindig figyelni fogom(igenis számolgatom majd a kcal-okat), hogy miből mennyit eszem. és ez mellett a napi 1 óra(vagy több) sport az megmarad. Futni járok és tornászni fogok. Ami hasizom, farizom és combizom lesz. Minden ki volt tervelve, már pont neki is álltam volna a szálkásításnak, mikor jött ez a zabálás. :S de ez 4 hónapnyi nem normális evés után, szval..valahol érthető hogy kiéhezett a szervezetem. De már jól vagyok, már nem is kívánom a kaját, csak minél hamarabb egészséges és csinos akarok lenni megint. :)

2013. máj. 28. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Sem én, sem Andizsu nem írunk lenéző stílusban. Sajnálom ha ez másképp jött le..


"Sőt..már minden vágyam, h át térhessek-persze csak azután, h a cél elérése megvolt."


Most kezdj el egészségesen enni. Az fog segíteni! :)

2013. máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!