Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Egy adag (400g) lecsóban...

Egy adag (400g) lecsóban mennyi szénhidrát van?

Figyelt kérdés
Sok paprikából, 4-5 szem paradicsomból, 3 tojásból csináltam.
2013. jún. 1. 19:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mert legegyszerűbb tünetként valószínűleg azt veszed észre, hogy a tejcukor.. nem éppen jól emészthető, a túróban pedig kevés van.

Sajnos a többi összetevője sem jobb. Észrevétlenül járulnak hozzá az elhízáshoz, betegségekhez. És senki sem beszél róla (ha meg valaki igen, az többnyire le van szólva).

2013. jún. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Te hogy-hogy ennyire értesz ehhez? Ezzel foglalkozol? :)
2013. jún. 2. 01:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Szinte már csak ezzel. Néha még intim súlyzózással és harcművészetekkel. Próbálok büszke lenni mekkora profi vagyok, hiszen ki ért ennyi mindenhez?


Le kéne küzdeni néhány zavaró lelki természetű nyomást és akkor egész jó lenne minden, még én is :)

2013. jún. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Intim súlyzózás?
2013. jún. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egy nem túl ismert gyakorlat a csí átalakítására, a medence izomzatának erősítésére. Alapját képezi az életpontok lezárásának, azaz hogy a test bizonyos pontjai kevésbé legyenek sérülékenyek, melyek külső módszerrel nemigen erősíthetőek. Tehát egy alapozó egészségfejlesztő gyakorlat.
2013. jún. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!