Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez nagyon sok volt mára? Vagy...

Ez nagyon sok volt mára? Vagy a gyümölcs cukor? Mivel kertes házban lakok ezért sok gyümölcsfa van és mindig eszek róluk mikor elmegyek mellettük. =/

Figyelt kérdés

- Reggeli: 2 tojásból olaj/zsír minden nélkül rántotta 1 paprikával 1 paradicsommal 2-3 salátalevéllel.

- Ebéd: cukkini (130gramm) csirkemellel (50gramm) serpenyőben zsír minden ilyesmi nélkül.

- Ezen kívül:ezt nem mértem le de kb 200-300gramm meggy és 100-150 cseresznye 2-3szem málna (de lehet hogy kevesebb vagy több. :/) 1 alma 150gramm



2013. jún. 21. 23:47
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
még ez is koplalás lenne? pedig többet ettem mint szoktam :/ és tudom hogy ez így nem jó..
2013. jún. 22. 08:19
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, máskor mennyit eszel, ideiglenesen semmi gond ennél akár kevesebb evéssel is. Az elmúlt napokban én is keveset eszem, pedig rám az nem jellemző :)

A zsírt már írtam, de ezt leszámítva ezek teljesen jó ételek, szinte bárki más gyk-n kérdezőnek az étkezésébe sokkal jobban bele tudok kötni :) Hosszabb távon persze többet kell enni, hogy megkapja a testünk, amit igényel. Bár a sütik tápanyagösszetételéről fogalmam sincs, de az nem is volt tervezett étel, gondolom, nem mindennapos dolog :P

2013. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de kezdek félni hogy valami nagyon elferdült gondolkodású lény lehetek, ha én 4x ennyi gyümölcsöt megeszem egy átlag napon, és mégsem érzem rengetegnek. Ja és nem hízok hanem nagyon is fogyok tőle!

És másból is többet eszem, de ha csak ennyit kb éhen halok, ja és lány vagyok, 174 centi 60 kg.

2015. márc. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!