Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha egy nap 800 kcalt eszek,...

Ha egy nap 800 kcalt eszek, max 1000ret, fogyokura szempontjabol szamit, hogy ez gyumolcs, zöldseg, vagy csak csipsz, csoki pl? Ugyanugy fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Persze tornazom is mellette napi 1-1,5 orat + futas, joga. Most 165 cm es 56 kg vagyok, olyan 48 szeretnek lenni, mennyi idö alatt erhetem el?
2013. jún. 22. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Eleve sovany vagy es meg koplalni is akarsz...gratulalok a sok eszedhez...inkabb egyel normalisan es szedj magadra min 5-10 kg izmot!
2013. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogyne számítana. Te sem gondolhatod, hogy 1000 kalóriányi főtt burgonya párolt hússal és salátával ugyanolyan, mintha ugyanezt a kalóriamennyiséget bekanalaznád mondjuk kristálycukorból.
2013. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sovany sajnos, nagy a hasam, meg a combjaim is eleg vastagok.:s


Szoval akkor ha kihagyok minden edesseget vagy heti 1x eszek pl egy kakaoscsigat, sokkal jobb eredmenyeket erhetek el majd?

2013. jún. 22. 21:15
 4/9 anonim ***** válasza:
De sovany vagy, ha emellett zsiros is, akkor plane nem szenhidratzabalas es koplalas kellene
2013. jún. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez messze többről szól, minthogy nem eszel édességet, de ha ezeket sikerül elhagyni, már az is remek lépés. Meg kéne lennie a napi minimum 4 étkezésnek, a megfelelő makrotápanyag bevitelnek. A fehér lisztet (mindent, ami ebből készül) és a telített zsírokat (valamint a hidrogénezett növényi zsírokat) szintúgy jó volna mellőzni.

A fehérjebevitelt sovány húsokból kéne fedezni, mellé pedig sok zöldséget kell fogyasztani, nem utolsó sorban megfelelő mennyiségű vizet. (Neked ez legalább 2 liter, de most, hogy ennyire meleg van+mozogsz is, még több.)

2013. jún. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Két dolog a fontos:

1. A fogyás a lehető legnagyobb részben a zsírrétegből történjen.

2. Biztosítsd a szervezeted számára fontos tápanyagokat.

Ezért egyáltalán nem mindegy, hogy a napi kalóriamennyiséget milyen formában viszed be.


Amúgy a 48 kg szerintem már túl kevés a magasságodhoz képest.

2013. jún. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanacsokat, hasznosak nagyon!:) tenyleg szeretnek, egy egeszsegesebb etrendet összeallitani, amihez tudok ragaszkodni, bulimias vagyok, ezert is fontos nekem. A gyümölccsel, joghurttal mi van? Lehet azokat is vagy nem?
2013. jún. 22. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Néha, élvezeti cikként egy-egy lemehet (mondjuk heti 1-2), de ha megnézed az összesített tápanyagtartalmat, rájöhetsz, hogy teljesen haszontalanok.
2013. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na pont ezért hájas a hasad és a combod.


- mert a joghurt egy sz.ar kaja

- mert hánytatáskor lehet hogy egy csomó kalóriától megszabadulsz, de így konkrétan éhezni fogsz. 1000 kilokalóriával is, fel kéne építeni az emésztésedet és a testedet egy 1500-2000 kilokalóriás táplálkozás környékére, hogy ne csak vegetálj hanem élj is.


Akinek a teste szenved, mégis hogy lehetne feszes és egészséges. Arra rakódnak a zsírok, és épülnek le az izmok sajnos.

2013. jún. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!