Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy év alatt 15KG-ot híztam....

Kisperec kérdése:

Egy év alatt 15KG-ot híztam. Szeretnék fogyni 10kg-ot, de sem sikerül. Szakmámból kifolyólag rendszert bevezetni sem sport sem diéta szempontjából nem tudok, csak nagyon minimálisat. Bármilyen tanácsot elfogadok. Remélem valaki segít?

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Próbálj kifogások helyett megoldásokat keresni:)
2012. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

hát jah.

a kérdés kb ilyen.

-segítsetek légyszi,de előre szólok,hogy semmit nem vagyok hajlandó tenni a változásért.


uh akkor találj emberi melót...


a fegyencedzést elkezdheted,az napi 10perc.

ez ellen nem lehet kifogásod.

legalább átmozgat,meg nem fog fájni a derekad ha csinálod.

jót tesz az ízületeknek.

2012. szept. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálam a következő megoldás vált be: reggel megmérem magam. Ha többet mutat a mérleg, mint az előző napon, akkor két szelet kenyeret eszem reggelire, utána pedig csak 2-3 almát. Ha kevesebbet, akkor azt eszem, amit épp megkívánok. Tény, hogy nem a legegészségesebb módszer, de működik, és nem kell kétóránként a grillezett csirkemellet enni salátával, ha időd sincs elkészíteni és nem is kívánod.

Én arra ügyelek még, hogy egy hónap alatt max. 5 kilót fogyjak, ne többet. Ezt még a szervezetem is fel tudja dolgozni. Esetleg próbáld ki ezt a módszert - tény, hogy a dietetikusok a hajukat tépnék tőle, viszont működik és nem igényel sem extra pénzt, sem extra időt.

2012. szept. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!