Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Gyakran hányingerem van...

Gyakran hányingerem van amióta diétázom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

1 hete életmódot váltottam (újra, mert az utóbbi fél évben elhagytam magam..). Eddig 2500 kcal-t ettem kb, drasztikusan csökkentettem 1300 kcal-ra.

Nos amióta diétázom, gyakran van, hogy csak úgy elkezdek öklendezni és émelygek.

Egészségesen étkezem, szóval nem értem. Régen ilyen sosem volt.


Esetleg lehet köze ahhoz, hogy epeműtétem volt fél éve? De nem eszek sok zsírt...


2013. jún. 29. 20:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Fél órája vacsiztam, és megint hánynom kell. Nagyon nehezen tudok hányni, az elmúlt 10 évben csak az epegörcseim alatt hánytam, szóval csak az inger van meg.
2013. jún. 29. 20:52
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem étkezel egészségesen. 2500 helyett 1300-at enni eszetlenség, nem egészség.

Nem gondolod, hogy a szervezeted üzenni próbál, hogy ne gyilkold?

2013. jún. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

94 kg vagyok a 2500 kcal miatt, szóval az nem a normális.

A fokozatosság meg nálam nem vezet eredményre, ezért csökkentettem egyik napról a másikra.

2013. jún. 29. 21:28
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem leírni, hogy TÁPLÁLKOZÁSARCMŰVÉSZ válaszait el sem olvasom!
2013. jún. 29. 21:28
 5/7 poiu ***** válasza:

Mit ettél vacsorára?

cm?

1300 kcal nagyon kevés, 1500 alá nem szabad menni. Inkább a mozgást növeld.

2013. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csirkemellet és brokkolit.


Kevés, de fél éven belül le kell fogynom egy műtét miatt. Amúgy én nem érzem kevésnek.

2013. jún. 29. 22:12
 7/7 poiu ***** válasza:
Nem tudom, mitől lehet hányingered. Azt tudom, hogy a csirkemell brokkolival drága, kevés és unalmas. Valami zsírt is be kell vinned (pl. csirkecomb), mert az lassítja az emésztést. Na, pedig én nem vagyok arcművész.
2013. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!