Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha rosszul...

Mit csináljak, ha rosszul érzem magam a mai kajálástól? Fizikailag és lelkileg is. Hányingerem van, nagyon sokat ettem.

Figyelt kérdés

Szülinapozás volt,így muszáj volt legalább egy kicsit ennem szüleim miatt..

Ettem egy kis tál kb 3-4deci paradicsomlevest,délután egy kis tál brassóit,hússal meg uborkasaátát(igyekeztem minél kevesebbet),majd egy szelet sajttortát,mert ne csináld már ezt,egyél már belőle...És ittam egy fél pohár fantát,mert nem érti meg a család,hogy rosszul leszek a szénsavas italoktól,amúgyis csak vizet vagy natúr zöldteát iszom.


2013. jún. 9. 16:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt akartam írni,hogy krumplival ettem a brassóit.
2013. jún. 9. 16:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Jobb lenne, ha nem innál Fantát, hanem közölnéd, hogy nem, de ha nem értik, akkor se, nem hiszem, hogy erőszakkal lenyomnák a torkodon... Teljesen jogos, hogy nem akarod meginni, innentől nem értem, miért kéne megtenned.

A család sokszor már csak ilyen, velem kvázi családtag veszett már össze azért, mert nem repetáztam a paprikás csirkéből nokedlivel (ahelyett, hogy el lett volna bűvölve. sosem szerettem a csirkét). Ezen valószínűleg nem tudsz változtatni, de bizonyos dolgokhoz én tartanám magam keményen, aztán vagy megszokják, vagy furának tartanak, de az az ő egyéni problémájuk.

2013. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem fogják fel, hogy mennyire megviselhetik ezek az embert.


Igyál citromos vizet és pihenj. Szupergyógymód ilyenre tudtommal nincs. Egyébként Isten éltessen.

2013. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem hogy a "nagyon sokat", de még a "sokat" ettemtől is messze van.


Ki van készülve a gyomrod a túlzásba vitt nem evéstől, és nem tud már megbirkózni egy kisebb adag, de normális kajával sem.


A fantával egyetértek, az jó, hogy nem iszod.

2013. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bebeszéled magadnak.
2013. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
kapj be egy mentolos rágót, nekem szokott segíteni a közérzetemen, ha többet ettem a kelleténél.
2013. jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyébként meg visszautasítani ételt nem illetlenség. Ez egy rossz magyar szokás a tukmálás. "Vegyél már, na... vegyél már...!" Az Illem, etikett protokoll c. tankönyvben is benne van, ha nem ízlik az étel vagy nem kívánod, vagy neadjisten allergiás vagy rá , nyugodtan visszautasíthatod vagy a tányéron hagyhatod.
2015. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!