Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalóriát ehettem ma meg?...

Hány kalóriát ehettem ma meg? Oda a diétám?

Figyelt kérdés

Reggel ráálltam a mérlegre,59 kg-t mutatott. Nagyon elkeseredtem mert 1 hete 58 kg voltam,rendesen ettem,max 1300 kcalt emellett minden nap 45 perc kocogás.

Feladtam az egészet.Ezért a mai nap semmire nek figyeltem oda,de most már szeretném kijavítani a hibámat.

Reggeli : 2db 45g croissont(180kcal*2)

"tízórai" :egy gombóc(4-5dkg) bon-bon meggy fagyi

ebéd: kis tányérni krumplileves ,fél evőkanálnyi krumplival

uzsi: danon epres joghurt,kakaós jó reggelt keksz

,valami csokis jeges s-betűs ital,egy közepes tányérnyi sültkrumpli

vacsi: 3db toasd kenyér,májkrémmel megkenve, 2db sonkaszalámi,1paradicsom

HOGY HOZHATNÁM HELYRE?:(

Nagyon megbántam! Szerintetek,ha ma este egy órát kocogok és egy órát gyalogolok ,segít?



2013. júl. 17. 18:30
 1/5 A kérdező kommentje:
ja,az ital neve valami krushers
2013. júl. 17. 18:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, mi az ital neve. 1300 kalória borasztó kevés, ne csodálkozz, ha nem fogysz, amikor feladod, meg visszahízod, amit lekoplaltál.

Nem elkeseredni kell, hanem tudni, hogy ha nő vagy (nyilván az vagy), a ciklusodtól függően 2-3 kg ingadozás is normális, sem fogyást, sem hízást nem jelent.

2013. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1300 kalória kevés, ráadásul tömény szénhidrát az összes...


Én másnaponta futok 4-5 km-t, 1500 kalóriát eszem, tízórai és uzsonna csak valami tejtermék (sajt, kockasajt, joghurt, plusz zöldség), CH csak reggelire, meg ebédre köretként kevés. Heti fél-egy kg-t fogyok, hosszú ideje, nem vagyok éhes, jól érzem magam.

És nem írok ki kérdést, ha este bedobok egy sört, mert nem azon múlik...

2013. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szvsz egyel, ami jol esik, csak mozogj is mellette. Felesleges idegeskedni, meg kaloriakat meregetni.
2013. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt sok de holnap csináld rendesen a diétádat és nem lesz baj.
2013. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!