Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kalóriát ehettem ma?

Hány kalóriát ehettem ma?

Figyelt kérdés
Ebédre egy zsemlét ettem, sajtkrémmel, és két karika paradicsommal. Pár órával később egy szelet puffasztott rizs, sajtkrémmel, és egy karika paradicsommal. Később talán még megeszem egy-két almát. Szerintetek?
2010. jún. 4. 19:51
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és szerintetek a Polisweet nevű (ciklamát, szacharin, aceszulfám-K) édesítőszer hány kalóriát tartalmaz? Nincs feltüntetve.
2010. jún. 4. 19:53
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Borzasztó. Gyakorlatilag nem ettél semmit. Az anyagcseréd le fog állni, és miután kiürül belőled a víz meg leépül egy kis izomzat, marad a löttyedt zsírzsáktested. Persze utána úgy elkezdesz majd zabálni, hogy minden visszajön.
2010. jún. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Haha. Minden nap két km-t sétálok elég gyors tempóban. Súlyzózom is. Zsír már nem nagyon van rajtam. Így is? :D
2010. jún. 4. 20:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyél már rendesen.

Napi 5x minőségi ételeket.És úgy sportolj.

Elegem van már ebből a "de király vagyok mert nem eszek" dologból.Nem hiszitek el,hogy tönkreteszitek az anyagcseréteket.

2010. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Állj vissza két karika paradicsomra..Ez így túl sok ..

Menj el orvoshoz amíg nem késő visszafordítani az anorexiát..

2010. jún. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Istenem, nincsenek neked szüleid? És a hozzád hasonlóknak! Kb 400 kcal, életveszély, létfontosságú tápanyagokat nem kapsz meg. A polisweetben egyébként gyakorlatilag nincs kalória, de korántsem meggyőző az állításuk, hogy nem rákkeltő.
2010. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Kalóriában nagyon kevés, és a 2 km séta se sok. Persze a semminél sokkal jobb, de ez kb 20 perc lehet. Nem tudom, mi a célod, de ez még egészségmegőrző sétának is kevés egy kicsit.
2010. jún. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hajad fog hullni, gyenge leszel és szánalmas. És majd azt ondolod a mérlegre nézve, hogy fogytál. De nem, ugyanolyan kövérnek fogsz tűnni, csak a bőröd lógni fog, mosostt szar kinézeted lesz, és a teljesen elvesztett (lement) izmok miatt mutat majd kevesebbet a mérleg. Wow.
2010. jún. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!