Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Reggelire 2dl natúrjoghurt...

Reggelire 2dl natúrjoghurt egy banannal meg 2 keksz. Ebéd csirkemell párolt zöldség. Este csak turmix. Napközben kis görögdinnye. Jó lehet így diétanak? Ez mennyi kalória lehet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 25. 17:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Kedves 4/7-es:)!Kepzeld,szamomra az etkezes nemcsak taplalekfelvetel,hanem örömforras is!Holott nem sivar az eletem:)!Remelem ez nem bün xD.En soha nem dietaztam,mindig azt eszem,amit megkivanok.A "gyomromra" hallgatok.Egyedül csak arra figyelek,hogy egeszsegesen taplalkozzak.Tehat meki,kola,cukros,löttyök,chips nem szerepelnek az eletemben,igaz,nem is szeretem öket.Egyetlen "gyengem" az edesseg,de az se extrem modon.

Az (tul sok) allati zsir izles kerdese.Van aki birja (eszkimok D),van aki nem.En ki nem allhatom a zsiros kajakat.Ha mar egy etel kisse zsirosabb a kelletenel,rögtön megfekszi a gyomromat.

A tejtermekekre nem vagyok allergias szerencsere.De ismerek embereket,akik erre hasmenessel reagalnak.

A gabonafelek megiteleseben sem ertek veled egyet.

Nem hinnem,hogy "szemetet" ennek (a te szavaiddal elve,mindezt rendszeres orvosi vizsgalatok (kivalo verkep) is bizonyitjak.

Visszaterve a most "divatos" hus-zöldseg dietara (mert ez nem nevezhetö masnak) hosszu tavon kifejezetten karos.De ez mas lapra tartozik.

2013. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne káros?
2013. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

9 es 11-es vagyok:nem tudom hogy kell itt linket küldeni,de ma este van egy viszonylag friss fogyokuras tema:Nekem miert nem jött be a paleo cimmel.

Ez a tema önmagaert beszel,azaz megvalaszolja a kerdest,miszerint miert karos a tul sok hus (es zsir).

Majd nezd meg legyszi.

2013. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem a reggeli jó, legfeljebb a kekszet hagynám el, de ez attól is függ, hogy mennyit szeretnél fogyni. (Az előző kommentekre reagálva megjegyzem, hogy szerintem egy nap egy banánt, pláne reggelire, nyugodtan megehetsz.)

Az ebéd nagyon szuperül hangzik :)

A vacsorával nekem csak annyi a problémám, hogy az ismétlődő joghurt unalmas lehet.


A kérdés az, hogy ezt hogyan folytasd. Mert minden nap ugyanazt enni nagyon nehéz, unalmas, és szerintem nem is célravezető.

Összesen hány kilót szeretnél leadni?


(Csak így zárójelben megjegyzem, hogy én is fogyózok, én a kalóriákat számolom, nekem ez nagyon bejött, szóval meleg szívvel tudom ajánlani :) /de hiszek abban, hogy ami valakinek tökéletes másnak szörnyű lehet/)

2013. dec. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!