Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Hány kalória lehet? Nagyon...

Hány kalória lehet? Nagyon hízlalókat ettem?

Figyelt kérdés
Ma reggelire ettem két fehér kiflit margarin vajjal téliszalámival paradicsommal, ebédre ettem egy maroknyi sültkrumplit olivaolajban és egy szelet sajtot ezen kívül semmit és ma már nem is fogok enni semmit! Hány kalória lehet így együtt? Ja és mellé két-három óra edzés!

2013. aug. 22. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Rendes fogyás követelményei->

-Szálkásitó diéta

-50 perces aerob edzés,pl kocogás heti 4x

2013. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

fehér kifli 144 kcla*2=288, téliszalámi pár szelet vagy 150, vaj is vagy 30-40, paradicsom elenyésző.Hamár zsíros téliszalámit eszel ne tegyél alá zsíros vajat.

Maroknyi sül krumpli olivaolajban is sok kalória van vagy 400, sajt meg vagy 100.800-900 körül ehettél.Minek eszel ennyi szénhidrátot és zsírt?Így nem fogsz fogyni.

2013. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
uu nagyon köszönöm nektek! Eddig minden reggel téliszalámis szendvicset ettem! Mostmar nem fogok. Ezer köszi
2013. aug. 22. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Elég távol van a megfelelőtől a táplálkozásod... Leginkább keményítő-zsír kombó, zöldség szinte semmi, fehérje kevés... Főleg ennyi edzéshez kéne fehérje.

A zsírral nincs gond, de akkor legyen alacsony a szénhidrátbevitel, ha mindkettőből sok van, úgy elég nehéz fogyni, s nem a nagyon alacsony kalóriabevitel a megoldás, mert az rosszul összeállított táplálkozással komoly hiányokat okoz. Ha mindenféle vitamint s ásványi anyagot szedsz, az enyhíthet ezen, de a már említett fehérjehiányon ugye nem tud, ahhoz enned kell fehérjét.

2013. aug. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a téliszalámiban rengeteg a kalória, és a krumplit is a lehető legritkábban kéne:)


amúgy meg, próbáld ki a kalóriabázis.hu-t

2013. aug. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha nem fogyózol, akkor hetente 1x-2x nyugodtan ehetsz sültkrumplit, szenyót meg akár többször is. Nem kell megvonni magadtól minden finomságot, ahhoz túl rövid az élet. :D Én is szalonnát sütöttem ma reggelire, és akkor mi van? Semmi.
2013. aug. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: A szalonnával nincs is bajom, az nem keményítő :) Azokkal én sem értek egyet, akik szerint ne együnk kalóriadús ételeket. Mégis akkor mit, napi 10 kiló zöldséget? Melegvérű állatok vagyunk, SOK kalóriára van szükségünk, s ezt nem egész napi legeléssel akarjuk bevinni, hanem viszonylag gyorsan.
2013. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!