Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha eddig kb 1 hónapig kb 500...

Ha eddig kb 1 hónapig kb 500 kcal ettem és csak ma 1000 körül, mennyit hizhatok?

Figyelt kérdés
Gyümölcsöt, zöldséget, rozs és teljes kiörlésű kiflit, puffasztott rizst, salátát, néha 1 túró rudit, kevés csirkehusit, néha sima kiflit ettem és min 4 liter vizet ittam, viszont a mai nap becsúszott még 6 után kis húsleves, petrezselymes krumpli pár db és süti... Ettől vajon hiztam? Mellette majdnem naponta tornazok, illetve pilates, néha futok

2013. aug. 30. 22:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

500 kalória? Valószínáleg nem eszel eleget egy csomó esszenciális tápanyagból, fehérjéből pl. feltűnően keveset. Én aggódnék az izmaimért, ha már az ép eszemért nem kéne, annak annyi lett volna, amikor kitaláltam volna ezt az 500 kalóriás önrombolást.

Ha már éhezni akarsz, miért pont masszív szénhidráttal? S miért nem a legértékesebb ételekkel, amik legalább abban a csöpp kalóriamennyiségben a lehető legtöbb hasznos tápanyagot tartalmazzák?

Ha ma becsúszott volna egy 5 tojásos rántotta, azt mondanám, végre. De nem, még keményítő, sőt cukor... Pont nem volt rájuk szükséged.

2013. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
szerintem most itt mindenki kiemelte azt, hogy rozs és teljes kiőrlésű kiflit ettem eddig...ott van az is, hogy zöldség és gyümölcs, illetve a hús is, a túró rudi pedig túrót tartalmaz...senki nem mondta, hogy pont annyin csak hogy kb. 1 nap volt az a kilengés hogy húslevest mertem enni, plussz pár szem kis krumplit, illetve 1 kakaós csigát és ilyen lekváros piskótatekercset...nem kell betámadni, csak kérdeztem, mert bepánikoltam...ha megeszek 3 tejes kiflit, csirkeszalámival és egy barackot és semmi mást egész nap akkor ugyanúgy szénhidrátot ettem és ugyanúgy ezt írnátok:S
2013. aug. 31. 16:42
 13/13 anonim ***** válasza:

jaj mennyi duma..


Egyél husit és zöldséget, nem kell ám túlterhelni a fórumot mellébeszéléssel. Ennyire egyszerű, miről beszélünk még? :)

2013. aug. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!