Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Keves a napi kb 1200-1300...

Keves a napi kb 1200-1300 kcal, ha minden nap sportolok? Hogyan osszam be?

Figyelt kérdés

Több kerdesem is lenne.

1. Kb (!!) 1200-1300 kcal-at eszek egy nap. Sajnos az ebed a melohelyen az, ami, igyekszem belöle a "jo" dolgokat kienni. (Ma pl csak tojasrantottat es spenotot ettem, meg 2 szem fött krumplit.) Mellette viszont minden este tervezek (ezen a heten eddig sikerült) kb egy orat sportolni. Fel ora bicaj/ fel ora tempos gyaloglas, vagy 1 ora bicaj, esetleg 1 ora sulyzos edzes.

Hosszu tavon jo lesz igy, vagy egyek többet a sport miatt?


2. A meloban 12kor van ebed, ami nekem borzaszto koran van. Fel 3kor uzsonna. (Oviban melozok.) Mit egyek meg du, vagy hogy csinaljam, hogy du/este ne erezzem ehesnek magam? Esti edzes utan szoktam meg proteint inni, de olyan 5-6 körül ugy ennek meg valamit. Mit lehetne?


Amugy 165 centi es 68 kg vagyok.


2013. szept. 6. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Keves, egyel rendesen, ennyi sport mellett le fognak menni normal etrend mellett is a zsirparnacskak .... 5-6 fele pl lehet vacsorazni ;)
2013. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kevés! Én napi három órát sportoltam és ennyi kalória mellett még híztam is. Igazából te érzed, te tapasztalod. A túl gyors fogyás sem egészséges, ha ezt veszed észre, akkor változtass az étrendeden.
2013. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 1300-at ettem minden nap 1 óra sporttal és fél évig nem jött meg a menstruációm. (4 hónapig csináltam, aztán rájöttem, hogy ez így nem lesz jó, aztán két hónap rendes étkezés és kevesebb sport után ismét lett menstruációm) Fogyás szempontjából jó volt ennyit enni, mert nagyon hamar lementek a plusz kilók, de a menstruáción látszott, hogy nem volt egészséges ennyit enni.
2013. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ez akkor is sok kalória volt. 1 órát bicajoztam, 1 órát edzettem, aztán megint 1 óra bicaj. De amíg nem csökkentettem 1000 aló a kalóriát, csak híztam és nem izomban, hanem zsírban.
2013. szept. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
en 1800-2300 kozt eszek kb. tavaly oktoberben kezdtem sportolni ujra jo par ev kihagyas utan, heti 3*20 perccel, igyekszem cukrot nem sokat enni, de volt, hogy megettem fel kg gumicukrot egy nap...a heten eleg lusta voltam es eddig csak 6 ora sportnal jarok, de uj munkahelyem is van, ami kicsit lefarasztott...meg lesz 4 ora minimum a hetvegen, de az is lehet, hogy 6.... -20 kgnal jarok es tobb mint 2 ruhameretnel.. 15 eve is massszivan sportoltam, akkor 3500+ kcal ment le es nem tudtam hizni (sic!), pedig kellett volna (es nem versenysportolasrol beszelek, csak hobbi) ....szoval, en nem veszem be, hogy aki normalisan csinalja a sportjat,az csak koplalas mellett vagy koplalas kozeli etkezessel tud fogyni...aki meg hormonprobkemakkal kuzd, az menjen es kezeltesse magat, koplalassal nem fog tartos eredmenyt elerni
2013. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat!

Igazabol egy hete van ez az uj melom, es pont akkor kezdtem bele igy a kaloriaszamlalasba meg az egesz helyes etkezes-dologba, szoval most meg probalkozom, hogy miböl mennyi lenne nekem a jo. Igyekszem majd akkor megtalalni az arany közeputat. :)

2013. szept. 7. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!