Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1500 kcal-t eszek (kiszám...

Napi 1500 kcal-t eszek (kiszámoltam, hogy nekem ennyi kell) és heti 5x sportolok. Mikorra tudnék úgy 8-10 kgot leadni?

Figyelt kérdés
Édességet nem eszek és a cukros ételeket is kerülöm.A teát is ha iszom inkább mézet rakok bele.Szerintetek van remény?Futni szoktam 2-3 km-t és rubint rékázni vagy Béres Alexandrázni 30-60 percet.
2010. jún. 7. 16:56
 1/5 anonim válasza:

Ha csökkentenéd az adagodat 500 kcal-val, akkor mégjobban sikerülne, ami nem azt jelenti, hogy hagyjál ki egy étkezést, hanem egyél több gymölcsöt, mint pl kenyeret!

Én pont az ellentettjét csinálom, plusz kalóriát próbálok bevinni hízás érdekében. :)

2010. jún. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Béres Alexandrázni? Akkor egy iskolába járunk...
2010. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha csökkentem 500kcal-al akkor nem fogom visszaszedni gyorsana leadott kilókat?
2010. jún. 7. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
DE!!! Ne hallgass az elsőre légyszives,sport mellett nem lehet 1000 kalóriából meglenni egy nap.. a futás nagyon jó,maradj a zsirégető tartományóbl,meg za sme mindegy miből áll össze az 1500 kcal. Heti 0.5-1 kilo fogyás a normális,ha ennél kevesebbet fogysz tartosan (tehát nem 1-2 hétig),akkor túl sok a ch,ha mondjuk 2 kilót hetente akkor túl kevés. (és utána rögtön visszajön)
2010. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az 1000kcal lehet,hogy nem hülyeség mert 1500kcal-t már vagy 2 hónapja csinálom sé rendszeresen edzek meg minden és semmisem látszódik.Annyira elvagyok keseredve :(

Úgy érzem,hogy sose fog sikerülni :( 10kgmal már boldog lennék és utána nagyon odafigyelnék hogy ne hízzam vissza.

2010. jún. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!