Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 8 dkg törökmézben ugyanannyi...

8 dkg törökmézben ugyanannyi a kcal mint 8dkg cukorban?

Figyelt kérdés

2013. szept. 15. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

"Mézből, cukorból, keményítőből, tojásfehérjéből, zselatinból, mandulából és mogyoróból áll."


Összetétel kérdése, de mivel nem 8 dkg cukorból áll 8 dkg törökméz, így valószínű hogy nem is annyi kalória. Viszont az látszik, hogy egy szénhidrátbomba különösebb értékes tápanyagtartalom nélkül.

2013. szept. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen, azzal tisztában vagyok, de egyik kedvencem, és évek óta most vettem először. Mivel nem igazán értek ezekhez a dolgokhoz, nem tudom, de ezek szerint több vagy kevesebb kalória van benne, mint a cukorban?
2013. szept. 15. 16:30
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

attól függ mit tettek bele. Igazából számít? Azt szoktam mondani, hogy tápláló élelmiszereknél nem számít a kalóriatartalom, mert csak a cukros kaják okoznak hízást. Cukros kajáknál nem számít, mert úgysem esszük őket.

Neked most nem számít, mert úgyis megeszed bármennyi is a kalóriatartalma. Nyilván nem fogsz az édesség miatt kevesebb húst vagy zöldséget enni, hogy kalóriában ne lépj túl egy szintet, mert akkor meg vitamin/tápanyag hiányod lesz.

2013. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!